בדק בית לווילה עם מטבח כפרי

אנשים רבים בוחרים לבנות מטבח כפרי – מטבח חם, מעץ מלא, יוקרתי, רומנטי בעל צבעים בהירים ופרזול מושקע, כאשר מנקודה זו ניתן למצוא מגוון נרחב של יישומים, הן מבחינת רמות גימור וסוגי עץ והן מבחינת גוונים והעדפות אישיות.

עם זאת, העובדה שמטבח כפרי ידוע כמטבח יוקרתי, אינה מחייבת שאיכות התוצאה תיישר קו עם הרף הגבוה, ועל כן עוד לפני שמכינים במטבח את החביתה הראשונה, חשוב ביותר שהוא יעבור בדיקה מקצועית.

איכותי כפי שנראה – האומנם?

בין אם אתם עומדים לגור בבית, להשכיר את הבית, או למכור את הבית, חשוב ביותר לוודא שהמטבח עליו שילמתם לא מעט אכן איכותי כפי שהוא נראה, אך כיוון שלא כולם יודעים לבחון חיבורים, רמות קרינה, איכות גימור ואת סך הפרמטרים שמסתתרים מתחת לפני השטח (או מאחורי הארונות), הרי שיש להעביר את המשימה לאיש מקצוע שעוסק בבדק בית.

חשיבות התזמון

כל עוד תבדקו היטב את המטבח לפני השימוש הראשון, איש לא יוכל להאשים אותכם שהבעיה נגרמה בעקבות שימוש לקוי. בנוסף, בהנחה וכן תתגלה בעיה, ניתן יהיה לתקן אותה במהירות האפשרית ואף במינימום בלאי, וזאת כי טרם העברתם את סך הציוד למטבח.

מה בתפריט?

בדק בית במטבח כולל אינספור התייחסויות. כך למשל הבדיקה בוחנת את רמת הקרינה האלקטרומגנטית שנפלטת משלל מוצרי החשמל, שאין נזילות, שמערכת החשמל תקינה ובטיחותית, שהצנרת אינה חלודה או סדוקה, שהקירות ישרים, שסך הארונות מורכבים כהלכה וכדומה.

מי בודק את מי?

בדיקה מהירה מעלה שיש לא מעט חברות שמעניקות שירותי בדק בית, ועל כן הבחירה עשויה להיות מאתגרת. כיצד אם כן יושבים בנחת במטבח הפרטי ובוחרים בחברה הראויה? פשוט! מחפשים המלצות מלקוחות, בוחנים רזומה, מבררים היטב מה החברה בודקת, מהי ההסמכה של אנשי הצוות וחשוב מכל בוחנים האם החברה יודעת להעניק שירותי בדק בית ממוקדים עבור אזור המטבח – אזור שמרכז אמצעי אינסטלציה וחשמל.

למרות האבטחה

לקוחות שבוחרים לגשת אל חברות מטבחים מובילות, מרגישים שהם בידיים טובות, מרגישים שמאחורי ההוצאה ישנה הבטחה שבין היתר מייתרת את הצורך להזמין שירותי בדק בית. האם מדובר בשיקול מושכל? ובכן עם כל הכבוד לחברת מטבחים מקצועית, עדיין יהיה זה צעד חכם. מדוע? בשל שלוש סיבות פשוטות:

  1. כאשר חברה מודעת שעבודתה נבדקת במקצועיות יתרה, היא מראש יותר תשקיע ותקפיד על איכות התוצאה.
  2. חברת מטבחים אחראית בו זמנית על אינספור נדבכים, כך שמספיק שהיא תעסיק עובד חדש בכדי שייגרם נזק מיותר.
  3. כולנו בסופו של דבר בני אדם וטעויות יכולות לקרות גם לטובים ביותר. מכאן שבאמצעות הבדיקה ניתן לעלות על הטעות בזמן, לפני שמעבירים את התנור והמקרר.

שלל החלטות מסקנה אחת

גם אם עוד לא בחרתם סגנון וחלוקה, וגם אם אינכם נסגרתם על צבע לחזיתות ועל גודל התנור, אתם כן יכולים לסגור פינה אחת – שירותי בדק בית עבור המטבח מהווים הוצאה חכמה.

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי
דילוג לתוכן