בחירת מכשירי חשמל עבור המטבח הכפרי

מכשירי חשמל ייעודיים למטבח הכפרי

אין להתבלבל – מטבח כפרי אינו אומר שיש לשמור על תנאים כפריים, בהם מרתיחים מים על המדורה ושומרים את הריבה במרתף, המטבחים הכפריים של היום ידועים כמטבחים יוקרתיים, וככאלו הם מכילים את מיטב החידושים הטכנולוגיים שנוגעים לתחום המטבח, כך שלא רק מדובר בתנור אפייה, קומקום ומקרר, אלא ברוב המקרים נמצא את מיטב השכלולים האחרונים בתחום, קרי קולט אדים ומכונת אספרסו בילט אין, כאשר הטכנולוגיה עוטה מראה מודרני / מראה כפרי יוקרתי, משמע ניתן ליהנות מתנאים גבוהים ומהתאמה מלאה לנראות הרצויה.

לאור הדברים מתאפשר לשלב באופן אידאלי בין מטבח כפרי קלאסי לטכנולוגיה מודרנית, כך שהתוצאה שלמה ומרשימה.

תכנון מקדים ועדכני עבור המטבח הכפרי

ממש כפי שכיום מטבח כפרי אינו נחשב "פשוט", אלא מעיד על יוקרתיות, כך מכשירים חשמליים במטבח כבר ממזמן אינם מעניקים רק מענה פרקטי, אלא מהווים חלק אינטגרלי מסך עיצוב המטבח.

פה נציין שלא רק לקווי העיצוב הכלליים יש משמעות, אלא גם לצבע, לגודל, למרחקים שמתקיימים בין המכשירים השונים וכדומה, ועל כן כה חשוב עוד בשלב התכנון להתייחס כראוי אל סך הנתונים, ולו מבחינת חיווט החשמל, נקודות החיבור של הצנרת, מיקום השקעים, הכנת גומחה ייעודית וכדומה.

מכאן שראוי לבחון מראש תרחיש שימוש, מרחקים, גבהים, הרגלים, צרכים עתידיים וכדומה.

לשלב מוצרי חשמל במטבח

180 מעלות במטבח

אם לצורך הדוגמה נתמקד בתנור האפייה, נמצא ששילובו במטבח הכפרי כולל שימוש מרובה באופציה של "תנור משולב", כזה שעומד בפני עצמו ומשלב בין תא אפייה לכיריים (לרוב כיריים שעובדות על אש גלויה). מחפשים אחר תנורי אפייה איכותיים ושתואמים את מאפייני הסגנון הכפרי? ביחנו את האופציות של החברות הבאות: "סמג", "וייקינג","לה קורנו" ו"לה קוצ'ינה".

כמה דגמי תנורים מובילים

שנעבור לדוגמאות? ובכן תנורי "לה קוצ'ינה" מהווים תנורים משוכללים ומסוגננים בעלי אופי איטלקי מובהק, כך שלצד האיכות הגבוהה, הם גם תורמים רבות לסך המראה הכפרי יוקרתי של המטבח, ולו כי הם מגיעים במנעד נרחב של צבעים ועיצובים.

עוד אופציה, אך כזו שידועה כיותר יקרה, מתייחסת אל תנורי העילית "לה קורנו". תנורים אלו מאוד קלאסיים, מעוצבים בהתאם לסגנון הצרפתי, מציעים מגוון אופציות ייחודיות ומבחר עיצובים מרהיבים, כאשר כל זאת לצד ניסיון עשיר של למעלה מ100 שנה.

הטמפרטורות צונחות

מה עם המקרר? אותו פריט ענקי שהרבה פעמים מבקשים להסתירו, ולו כי קשה לשלבו עם העיצוב הרצוי? ובכן פה ראוי לדעת שלצד מקררי נירוסטה, גם קיימים מקררים בשלל צבעים ומקררים ששומרים על קווים כפריים, ולו כי הם מאופיינים בקווים מעוגלים (חברת סמג מתמחה בהן), כאשר תמיד ישנה אופציה נוספת: לבחור במקררים שמיועדים לקבל חזיתות תואמות (לאלו של דלתות הארונות), כך שנשמר רצף ויזואלי מרשים ובכול פעם שדלת המקרר נפתחת המטבח מציג אלמנט מפתיע.

שילוב חכם

לאור הדברים, החוכמה טמונה בשילוב הרגיש שבין כפריות למודרניות, בין קידמה למסורת, בין ניחוחות מפעם לאפשרויות שגלומות כיום ובין חלום אישי ליכולות ביצוע מדויקות לצד הכוונה מקצועית. מכאן שהטכנולוגיה מקבלת מקום של כבוד במטבח הכפרי – הנגרות האישית פוגשת את הקידמה והמפגש בין השניים מוליד מטבחים מרגשים, נוחים ומתקדמים.

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי