בניה קלה מעץ – הבחירה המתבקשת היא מטבח כפרי

מטבח כפרי הינו הבחירה המתבקשת כאשר מדובר בבית הבנוי מעץ, כמו גם הזדמנות ליצור קונספט אחיד בכל החללים אשר מרכיבים אותו. המטבח הכפרי, אשר נחשב לבחירה הראשונה של בעלי צימרים וקבלני עץ בכל רחבי הארץ, מהווה תוספת שלא מצריכה מכם להתפשר ברמה הפונקציונלית או הוויזואלית.

בחירה בחומר הגלם הטבעי

עץ מלא הוא חומר הגלם המושלם לבנייה קלה מעץ ולעיצוב של מטבחים כפריים. החומר הינו טבעי והשוני בין הלוחות הינו אחת מן התכונות שלו ולכן גם אינו ניתן לחיקוי תעשייתי, ניתן לבחור משורה של מרקמים וגוונים אשר מתאימים לכל חזון עיצובי. האפשרות לבחירה מתוך מבחר גדול של גמרים כגון גימור של עץ שעבר עישון ייחודי, מספקת פתרון מושלם וייחודי לכל חלל מגורים – חיצוניים ופנימיים כאחד.

התאמה מושלמת לכל בית עץ

מטבח כפרי מתאים לכל בית עץ משום שהוא מתוכנן ונבנה בהתאם לצרכים הייחודים של החלל באופן אינדיבידואלי. חשוב לציין, שממש כמו שרוכשים בית עץ על פי הגודל העומד לרשותכם, כך ניתן לעצב את המטבח בכדי לנצל כל סנטימטר באופן פונקציונלי. למעשה, ההתאמה היא מושלמת. כך שמדובר על תוספת שכדאי לשקול עוד לפני תחילת הבנייה.

תוספת אקולוגית במיוחד

גם ברמה האקולוגית מדובר בתוספת מושלמת לכל בנייה ירוקה. העובדה שבנייה קלה מעץ מתבססת על חומרי גלם מתחדשים היא ידועה, אולם חשוב לזכור שגם מטבחים כפריים איכותיים מתבססים על עץ טבעי.

במטבחים אלו נעשה שימוש בזנים של עצי שלכת ושל עצים מחטניים, אשר צומחים באופן מבוקר ממש כמו בחקלאות בכל רחבי העולם ואשר נתונים לפיקוח קפדני.

שמירה על קונספט אחיד

יתרון נוסף שהופך את הבחירה במטבח כפרי לפתרון הנכון בעת תהליך של בנייה קלה, טמון בכך שניתן לשמור על הקונספט הנבחר בקלות. מטבחי העץ מתכתבים עם כל מבנה עץ חדש וחולקים את אותה פלטת צבעים ייחודית.

יתרה מכך, האווירה החמה שהם מספקים תואמת לסגנונות של מרבית מבני העץ של השנים האחרונות ומאפשרת לשמור על קונספט אחיד ותחושה מזמינה – תחושה שכמעט בלתי ניתן לשחזר עם חומר גלם תעשייתי.

לסיכום, ניתן לראות שמטבחי עץ הם התוספת המושלמת לכל תהליך של בנייה קלה מעץ. הם עשויים מאותם חומרי גלם, מותאמים לכל חלל בהתאם לצורך . לכן אפשר להבין מדוע הם הבחירה הראשונה של בעלי בתים בכל רחבי הארץ.

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי