חמשת העקרונות של טאצווד

"הצלחה היא תוצאה של פרפקציוניזם, עבודה קשה, לימוד מכישלונות, נאמנות והתמדה". כך אמר קולין פאוול.
העקרונות של פאוול דומים מאוד לעקרונות שלנו בטאצ'ווד, רק שאנחנו רוצים להוסיף לנוסחה הזו גם – אהבה.

פרפקציוניזם:

מקצוע הנגרות בכלל, ובניית מטבחים כפריים בפרט, דורשים עבודה של נגרים כישרוניים ומיומנים. למרות הפריחה בתחום הריהוט מעץ, עדיין מורגש המחסור בנגיעת היד המנוסה של הנגר. אצלנו בטאצ'ווד אנחנו מאתרים בפינצטה את הנגרים המוכשרים ביותר, וכול נגר עובר הכשרה של כשלוש שנים כדי להגיע לרמת המקצועיות הדרושה.
הפרפקציוניזם שלנו בא לידי ביטוי גם בבחירה בחומרים האיכותיים ביותר. אנו עובדים עם מגוון רחב של עצים קשים שמיובאים מכל רחבי העולם. אנחנו בוחרים בקפידה את חומרי הגלם האיכותיים ביותר כולל לכות וצבעים על בסיס מים, פורמייקות איכותיות לפנים הארונות, שמנים ווקסים, ואביזרי פרזול וגימור כגון ידיות ייחודיות בעבודת יד, זכוכיות מסוגננות ועוד.

עבודה קשה:

העבודה ה"קשה" מתחילה כבר בשלב התכנון. עבורנו לא מדובר בעבודה קשה, משום שדנה לוטן, מעצבת המטבחים האישית שלנו, מתרגשת בכל פעם מחדש לתכנן מטבח שמותאם אחד לאחד לחלומות ולצרכים של הלקוח. מלבד ההתאמה המדויקת – אסתטיקה, פונקציונאלית והתחשבות בחלל, הם הבסיס שעליו נבנה התכנון והעיצוב. אנו שמים דגש רב על בחירת סוג העץ, הצבעים והגוונים המתאימים ביותר לעולמו של הלקוח.

העץ למטבח מעובד באופן קפדני וידני בהתאם לתכונותיו. שיטות הגימור המסורתיות, מדגישות את יופיו של העץ הנבחר. באמצעות שילוב של חומרים כגון: זכוכית, ברזל, קרמיקה וכל חומר גלם אחר – כל מטבח כפרי מקבל אופי שונה.

לימוד מכישלונות:

מכיוון שבמטבחים כפריים שמותקנים בביתו של הלקוח אין מקום לטעויות, הלמידה שלנו נעשית כבר בשלב התכנון. התכנית נבדקת פעמים רבות מספור, כולל מדידה מדויקת של המכשירים החשמליים שיאבזרו את המטבח ועד קביעת מוקדי הברזים, שקעי החשמל ומיקומי התאורה. אנו יודעים שתכנון מדויק יכול לחסוך כסף רב, עבודה כפולה ומכופלת וכישלונות שקשה מאוד לתקנם בשטח.

אנחנו מאמינים שכבר בשלבי התכנון חשוב למצוא פתרונות יצירתיים שתפורים בדיוק ללקוח, על מנת שהתקנת המטבח תהייה חלקה קלה ומהירה.
ובואו נודה על האמת, כולם טועים, השאלה היא כמובן, מי לוקח את הטעטויות שלו ולומד מהם.

נאמנות והתמדה:

הנאמנות שלנו ללקוח, מתחילה כבר בשלבי התכנון הראשוניים שבהם אנחנו מנסים להבין את המנהגים של בני המשפחה כמו למשל, ילדים שאוהבים להכין את שיעורי הבית במטבח, או אנשים שאוהבים לבשל ולארח במטבח, לעומת אנשים שלא רוצים להכין יותר מחביתה. לאחר מכן, בהתאם לפרוגרמה, אנחנו מוצאים את המיקומים הטובים ביותר לכיור, למקרר, לאזור הבישול ולמשטח העבודה. רק לאחר שמצאנו את הפתרונות היעילים ביותר אנחנו מגיעים לרזולוציות העיצוביות.

הנאמנות שלנו ללקוח מתבטאת גם בכך שהתקנת המטבח והארונות נעשית על-ידי צוות מ- Touchwood ולא על ידי קבלני משנה, אנחנו מחויבים לתקינות המוצרים גם לאחר שלב ההתקנה. הנאמנות הזו מבטיחה ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שיקבלו תמיד מענה מקצועי לכל בעיה.

אהבה:

ואחרונה חביבה, האהבה… האהבה לעץ, האהבה לנגרות, האהבה ליופיים של מטבחים כפריים, האהבה למציאת הפתרונות הטובים ביותר עבור הלקוחות שלנו.
כל מטבח כפרי שמגיע לביתו של לקוח חדש, מכיל בתוכו את כל האהבות והעקרונות של טאצ'ווד.

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי