מטבח יוקרתי עם אי

לא מעט אנשים מכוונים לעבר מטבחי יוקרה, אך האמת היא שלא תמיד מה שהשוק קורא לו מטבח יוקרתי הוא אכן מטבח שכזה, וזאת גם אם משקיעים סכומים לא מבוטלים.

חשוב להבין שמטבח יוקרתי אינו רק מטבח שמצריך הוצאה, מאחורי מטבחי יוקרה גם עומדים חומרי גלם איכותיים, מחברים חכמים, פרזולים מתקדמים, צביעה איכותית ונראות מרהיבה, אך יחד עם זאת גם נמצא מחשבה מקדימה, ניסיון עשיר בעבודת הנגרות, יכולת לקחת את צורכי הלקוח ולפרוט אותם לכדי מיקומים וגדלים מדויקים, כשרון רב, גישה מקצועית עם עץ ובעיקר לא תמצאו פשרות, כי מטבח יוקרתי הוא הינו תוצר ישיר של איכות, מחשבה והקפדה יתרה.

תוספת מהותית

לאחר שהבנו מהו מטבח יוקרתי, נעצור לחדד מהו מטבח יוקרתי עם אי, וזאת כי לצד העובדה שמדובר בתוספת של אי, נוסיף ונחדד שמדובר באי איכותי, מקצועי ושבנוי באופן חכם – בהתאם לצרכים של כל לקוח ולקוח ובהתאם לחלל עצמו.

מטבח יוקרתי עם אי לרוב יכלול משחק ויזואלי משלים, יעניק לא רק משטח עבודה אלא גם פתרונות פרקטיים, יחלק את החלל בצורה נכונה ויהווה תוספת משמעותית – הן פרקטית והן עיצובית.

מכאן לאור העובדה שכיום אי מאוד פופולארי, זה רק מתבקש להוסיף אותו, כמובן אם הגודל של החלל מאפשר, כאשר מי שיש לו מטבח קטן יכול לשלב "חצי אי", משמע כל עוד פונים למקצועיים בתחום, השמיים הם הגבול. 

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח קלאסי מודרני בצבע שחור

מטבח יוקרתי שחור

מטבח יוקרתי שחור הינו שילוב שבעשור האחרון מאוד מוכר באירופה, אך גם בארץ הוא מתחיל אט אט לתפוס תאוצה. מדובר

מטבח יוקרתי עם אי

מטבח יוקרתי עם אי

לא מעט אנשים מכוונים לעבר מטבחי יוקרה, אך האמת היא שלא תמיד מה שהשוק קורא לו מטבח יוקרתי הוא אכן

מטבח יוקרתי שמנת

מטבח יוקרתי שמנת

המטבח הנו הלב הפועם ומרכזו של הבית ועל כן חשוב ביותר שהוא ייראה בדיוק כפי שמבקשים ושהוא ישרת בדיוק כפי

מטבח יוקרתי לבן

מטבח יוקרתי לבן

לבן הינו צבע פופולארי בעיצוב מטבחים ובמטבח הכפרי בפרט. מטבח לבן בא להצהיר שמדובר במטבח ששומרים בו על הניקיון, שקל

יכול גם לעניין אותך:

מטבח כפרי ירוק

מטבחים מעוצבים

מטבחים כפריים מעוצבים הם מטבחים המבוססים על חומרי גלם ואלמנטים טבעיים, עיצוב חסר יומרות ומרחבי בישול והכנה המותאמים לארוחות גדולות

חמשת העקרונות של טאצווד

"הצלחה היא תוצאה של פרפקציוניזם, עבודה קשה, לימוד מכישלונות, נאמנות והתמדה". כך אמר קולין פאוול. העקרונות של פאוול דומים מאוד

לאכול בבית

לאכול בבית- אנחנו מה שאנחנו אוכלים… וגם המקום שבו אנחנו רוצים לאכול. המטבחים הכפריים עברו גלגולים רבים במהלך ההיסטוריה: בעת

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי