מטבח כפרי לבן

לבן הינו צבע פופולארי בעיצוב מטבחים ובמטבח הכפרי בפרט. מטבח כפרי לבן בא להצהיר שמדובר במטבח ששומרים בו על הניקיון, שקל לנקות אותו ושבעליו חשבו על כל פרט ופרט ואינם חוששים לעבוד בו (או שמה יישאר אחריהם בלגן). על כן, כאשר נכנסים למטבח נקי שצבע הלבן שולט בו דבר ראשון מתרשמים – מהר מאוד מבינים מיהם בני הבית שעומדים מאחוריו.

כיום אנשים רבים מתחברים למראה המודרני, אך בו זמנית מתרפקים על המראה הנוסטלגי והכפרי, ועל כן עבור רבים מטבח כפרי לבן מהווה את הפתרון הנכון ביותר, ופה נבקש לחדד מהו אותו מטבח כפרי, ואף כזה שהצבע השולט בו הינו לבן.

מאפייני מטבח כפרי לבן

ראשית נציין שמטבח כפרי הנו מטבח שמושתת על מסורת עתיקת יומין, על שיטות עבודה שכמעט ופסחו מן העולם ועל חומריות שהיא 100% טבעית. המטבח הכפרי מכיל עץ טבעי ואיכותי, שיטות עיבוד וגימור ידניות, טקסטורה מעט גסה (אך מאוד מוקפדת), וחשיבה רבה שניכרת מאחורי כל החלטה שנוגעת לאחסון, מיקום וחלוקה.

עיצוב

מבחינת עיצוב, מדובר במראה הרמוני, חם וביתי ואף במראה מעט פראי לצד גימורים מעוגלים קלות והקפדה יתרה על כל מחבר ויחידה. בנוסף, המטבח הכפרי כולל עיטורים וקישוטים, לצד תוספות קטנות שמשפיעות רבות על סך התוצאה, קרי תוספות של קרניזים מסוגננים, ידיות בעבודת יד ,פירוזלים שונים וכדומה.

בין מסורת לקידמה

כיצד הצבע הלבן לוקח חלק משמעותי במשוואה? הצבע הלבן משרה שקט, תחושת ניקיון, מתחבר נהדר עם שלל מוצרי החשמל, פותח את מראה החדר וחשוב לא פחות הוא תמיד נחשב עדכני, הן היום והן בעתיד.

בנוסף, נציין שגווני הלבן מאפיינים את המטבח הכפרי, אך בין היתר הצבע הלבן גם מזוהה עם המראה המודרני, ועל כן מטבח כפרי לבן מהווה פתרון אידאלי לכל מי שבונה בית מודרני וחושק במטבח שמחבר בין העולמות.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח כפרי ירוק

מטבח כפרי ירוק

המטבח הכפרי משרה אווירה רגועה, חמימה, נעימה, ביתית ומזמינה. כמו כן, למרות שהעיצוב הכפרי מלווה אותנו לאורך שנים רבות, הוא

מטבח פרובנס כפרי

מטבח כפרי שמנת

המטבח הכפרי הנו מטבח שמבוסס על חומרי גלם איכותיים וטבעיים. אין מדובר בעוד מטבח שנראה כאילו עשוי מעץ טבעי, אלא

מטבח פרובנס אפור

מטבח כפרי אפור

המטבח הכפרי מעניק תחושה של ביתיות, של בית בכפר, של איכות ללא פשרות, של יוקרה ובעיקר של חיבור לטבע, וזאת

יכול גם לעניין אותך:

חדר אמבטיה כפרי

חדר אמבטיה כפרי הוא כבר מזמן הרבה יותר מטרנד. המגע החמים והנקי של העץ, האיכות של חומרי הגלם, והעמידות בפני

חמשת העקרונות של טאצווד

"הצלחה היא תוצאה של פרפקציוניזם, עבודה קשה, לימוד מכישלונות, נאמנות והתמדה". כך אמר קולין פאוול. העקרונות של פאוול דומים מאוד

מטבח כפרי ירוק

המטבח האיטלקי

חם ונעים במטבח האיטלקי מטבח איטלקי כפרי, ישר עושה לנו חשק לפסטה! מי שאוהב אוכל איטלקי שיצביע עכשיו… אני יכולה

מטבח פרובנס אפור

ידידותי לסביבה-המטבח ה"ירוק"

עם השנים ההתייחסות לסביבה ושימורה הפכו לנושא חשוב בשיח הישראלי. גם אנחנו האנשים הפשוטים – חושבים על קיימות, ובוחנים היכן

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי
דילוג לתוכן