מטבח כפרי לבן

לבן הינו צבע פופולארי בעיצוב מטבחים ובמטבח הכפרי בפרט. מטבח כפרי לבן בא להצהיר שמדובר במטבח ששומרים בו על הניקיון, שקל לנקות אותו ושבעליו חשבו על כל פרט ופרט ואינם חוששים לעבוד בו (או שמה יישאר אחריהם בלגן). על כן, כאשר נכנסים למטבח נקי שצבע הלבן שולט בו דבר ראשון מתרשמים – מהר מאוד מבינים מיהם בני הבית שעומדים מאחוריו.

כיום אנשים רבים מתחברים למראה המודרני, אך בו זמנית מתרפקים על המראה הנוסטלגי והכפרי, ועל כן עבור רבים מטבח כפרי לבן מהווה את הפתרון הנכון ביותר, ופה נבקש לחדד מהו אותו מטבח כפרי, ואף כזה שהצבע השולט בו הינו לבן.

מאפייני מטבח כפרי לבן

ראשית נציין שמטבח כפרי הנו מטבח שמושתת על מסורת עתיקת יומין, על שיטות עבודה שכמעט ופסחו מן העולם ועל חומריות שהיא 100% טבעית. המטבח הכפרי מכיל עץ טבעי ואיכותי, שיטות עיבוד וגימור ידניות, טקסטורה מעט גסה (אך מאוד מוקפדת), וחשיבה רבה שניכרת מאחורי כל החלטה שנוגעת לאחסון, מיקום וחלוקה.

עיצוב

מבחינת עיצוב, מדובר במראה הרמוני, חם וביתי ואף במראה מעט פראי לצד גימורים מעוגלים קלות והקפדה יתרה על כל מחבר ויחידה. בנוסף, המטבח הכפרי כולל עיטורים וקישוטים, לצד תוספות קטנות שמשפיעות רבות על סך התוצאה, קרי תוספות של קרניזים מסוגננים, ידיות בעבודת יד ,פירוזלים שונים וכדומה.

בין מסורת לקידמה

כיצד הצבע הלבן לוקח חלק משמעותי במשוואה? הצבע הלבן משרה שקט, תחושת ניקיון, מתחבר נהדר עם שלל מוצרי החשמל, פותח את מראה החדר וחשוב לא פחות הוא תמיד נחשב עדכני, הן היום והן בעתיד.

בנוסף, נציין שגווני הלבן מאפיינים את המטבח הכפרי, אך בין היתר הצבע הלבן גם מזוהה עם המראה המודרני, ועל כן מטבח כפרי לבן מהווה פתרון אידאלי לכל מי שבונה בית מודרני וחושק במטבח שמחבר בין העולמות.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח כפרי ירוק

מטבח כפרי ירוק

המטבח הכפרי משרה אווירה רגועה, חמימה, נעימה, ביתית ומזמינה. כמו כן, למרות שהעיצוב הכפרי מלווה אותנו לאורך שנים רבות, הוא

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי תכלת

מטבח כפרי תכלת הנו מטבח שמאוד טרנדי כיום. לא רק שמטבח כפרי מעץ מלא מאז ומתמיד היווה את הרף הגבוה

מטבח פרובנס כפרי

מטבח כפרי שמנת

המטבח הכפרי הנו מטבח שמבוסס על חומרי גלם איכותיים וטבעיים. אין מדובר בעוד מטבח שנראה כאילו עשוי מעץ טבעי, אלא

מטבח פרובנס אפור

מטבח כפרי אפור

המטבח הכפרי מעניק תחושה של ביתיות, של בית בכפר, של איכות ללא פשרות, של יוקרה ובעיקר של חיבור לטבע, וזאת

יכול גם לעניין אותך:

מטבח הוא מקום של רגש

מתלבטים בין מטבח מחומרים מתועשים למטבח מעץ מלא? מי שבקיא בתחום, שם לב שגם בארץ נצמדו לחומרי הגלם המתועשים ולמכונות

מטבח כפרי

כמה עולה מטבח חדש?

כיום המטבח הוא החלל המרכזי של הבית, כך שאנשים משקיעים לא מעט מחשבה (ותקציב) על מנת לעצב אותו באופן מוקפד,

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי