מטבח כפרי תכלת

מטבח כפרי תכלת הנו מטבח שמאוד טרנדי כיום. לא רק שמטבח כפרי מעץ מלא מאז ומתמיד היווה את הרף הגבוה ביותר שניתן לשאוף אליו, אלא שצבע התכלת מהווה במשך תקופה ארוכה צבע מאוד פופולארי, ולו כי הוא שקט, חיוני, שופע חיים, משתלב נהדר עם מגוון צבעי פסטל, וכל עוד משחקים עם המינונים (ואף עם הגוונים השונים), הרי שהתוצאות העיצוביות מאוד מרשימות.

אלמנטים משלימים

השילוב של פלטת עץ עם צבע תכלת יוצר מראה מרשים ביותר. העץ הכבד לצד צבע התכלת מלא החיים מהווה ניגודיות מרתקת שעובדת נהדר במקום שוקק חיים כגון מטבח – מקום בו מבשלים, מתעדכנים ויוצרים.

אי לכך מטבח כפרי תכלת עובד נהדר הן במטבחים קטנים והן במטבחים גדולים והוא מקרין תחושת נינוחות בכל הבית, במיוחד כיום כאשר המטבח מהווה חלק מרכזי בבית ואנשים מעדיפים מרחבים פתוחים שמחברים בין הסלון, למטבח ופינת האוכל.

כיבוד החומר הטבעי

מטבח כפרי מושתת על היסטוריה ענפה של עבודה ידנית, על כיבוד החומר הטבעי, על מחשבה מעמיקה, על איכות ללא קיצורי דרך ובאופן כללי מטבח כפרי מציג תוצר שיחזיק מעמד לאורך שנים, שמשדר יוקרתיות ושתומך בתחושת המשפחתיות.

שילובים

צבע תכלת הנו צבע שזורק הרבה אור ועל כן נחמד לשלב אותו עם אלמנטים נוספים, קרי צמחיה, וילונות, קרמיקה ועוד. בנוסף, תמיד ניתן לשחק עם מינונים, כך שלצורך הדוגמה ניתן לשלב בין יחידה מעץ מלא בצבע טבעי לבין יחידה מעץ מלא בגוון תכלת אטום.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח כפרי ירוק

מטבח כפרי ירוק

המטבח הכפרי משרה אווירה רגועה, חמימה, נעימה, ביתית ומזמינה. כמו כן, למרות שהעיצוב הכפרי מלווה אותנו לאורך שנים רבות, הוא

מטבח כפרי לבן

מטבח כפרי לבן

לבן הינו צבע פופולארי בעיצוב מטבחים ובמטבח הכפרי בפרט. מטבח כפרי לבן בא להצהיר שמדובר במטבח ששומרים בו על הניקיון,

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי תכלת

מטבח כפרי תכלת הנו מטבח שמאוד טרנדי כיום. לא רק שמטבח כפרי מעץ מלא מאז ומתמיד היווה את הרף הגבוה

מטבח פרובנס כפרי

מטבח כפרי שמנת

המטבח הכפרי הנו מטבח שמבוסס על חומרי גלם איכותיים וטבעיים. אין מדובר בעוד מטבח שנראה כאילו עשוי מעץ טבעי, אלא

יכול גם לעניין אותך:

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי