מטבח כפרי תכלת

מטבח כפרי תכלת הנו מטבח שמאוד טרנדי כיום. לא רק שמטבח כפרי מעץ מלא מאז ומתמיד היווה את הרף הגבוה ביותר שניתן לשאוף אליו, אלא שצבע התכלת מהווה במשך תקופה ארוכה צבע מאוד פופולארי, ולו כי הוא שקט, חיוני, שופע חיים, משתלב נהדר עם מגוון צבעי פסטל, וכל עוד משחקים עם המינונים (ואף עם הגוונים השונים), הרי שהתוצאות העיצוביות מאוד מרשימות.

אלמנטים משלימים

השילוב של פלטת עץ עם צבע תכלת יוצר מראה מרשים ביותר. העץ הכבד לצד צבע התכלת מלא החיים מהווה ניגודיות מרתקת שעובדת נהדר במקום שוקק חיים כגון מטבח – מקום בו מבשלים, מתעדכנים ויוצרים.

אי לכך מטבח כפרי תכלת עובד נהדר הן במטבחים קטנים והן במטבחים גדולים והוא מקרין תחושת נינוחות בכל הבית, במיוחד כיום כאשר המטבח מהווה חלק מרכזי בבית ואנשים מעדיפים מרחבים פתוחים שמחברים בין הסלון, למטבח ופינת האוכל.

כיבוד החומר הטבעי

מטבח כפרי מושתת על היסטוריה ענפה של עבודה ידנית, על כיבוד החומר הטבעי, על מחשבה מעמיקה, על איכות ללא קיצורי דרך ובאופן כללי מטבח כפרי מציג תוצר שיחזיק מעמד לאורך שנים, שמשדר יוקרתיות ושתומך בתחושת המשפחתיות.

שילובים

צבע תכלת הנו צבע שזורק הרבה אור ועל כן נחמד לשלב אותו עם אלמנטים נוספים, קרי צמחיה, וילונות, קרמיקה ועוד. בנוסף, תמיד ניתן לשחק עם מינונים, כך שלצורך הדוגמה ניתן לשלב בין יחידה מעץ מלא בצבע טבעי לבין יחידה מעץ מלא בגוון תכלת אטום.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי מודרני הפך לטרנד של ממש בתקופה האחרונה. הקהל הישראלי נמשך בשנים האחרונות לשני סוגים של מטבחים. מצד אחד,

מטבח כפרי ירוק

מטבח כפרי ירוק

המטבח הכפרי משרה אווירה רגועה, חמימה, נעימה, ביתית ומזמינה. כמו כן, למרות שהעיצוב הכפרי מלווה אותנו לאורך שנים רבות, הוא

מטבח כפרי לבן

מטבח כפרי לבן

כיום אנשים רבים מתחברים למראה המודרני, אך בו זמנית מתרפקים על המראה הנוסטלגי והכפרי, ועל כן עבור רבים מטבח כפרי

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי תכלת

מטבח כפרי תכלת הנו מטבח שמאוד טרנדי כיום. לא רק שמטבח כפרי מעץ מלא מאז ומתמיד היווה את הרף הגבוה

יכול גם לעניין אותך:

סם מאלוף – עובד עץ

סם מאלוף (Sam Maloof) ז"ל היה הנגר ומעצב הרהיטים הראשון אשר זכה בפרס היוקרתי – MacArthur fellowship. עבודותיו הוצגו במוזיאונים

מטבח פרובנס שמנת

מטבח פרובנס שמנת

מטבח פרובנס שמנת הנו אחד מהמטבחים היותר קלאסיים שניתן למצוא תחת הקטגוריה של מטבחים כפריים. מדובר במטבח שמכבד את העץ,

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי