מטבח מודרני יוקרתי

רבים טועים לחשוב שמטבח מודרני ויוקרתי הנו מטבח שבו כל פריטי החשמל עולים עשרות אלפי שקלים והוא מכיל טכניקות טכנולוגיות מתקדמות, אך ראוי להבין שמטבח יוקרתי אינו רק נמדד בהתאם למחיר הסופי והוא בהחלט עשוי לכלול טכניקות עבודה מסורתיות.

האומנם? ובכן מטבח יוקרתי קודם כל נמדד בהתאם לאיכות המחשבה שהושקעה עוד בשלבי התכנון המקדימים ובבחירת טכניקת העבודה, וזאת כי מטבח יוקרתי הנו מטבח שאמור להחזיק מעמד לאורך זמן, כל פינה בו מקרינה מחקר רב, הוא עוצב ונבנה ע"י אנשי מקצוע מנוסים וכל חומרי הגלם שבו נחשבים מעולים, ועל כן מטבח יוקרתי יכול לבוא לידי ביטוי בכל נישה עיצובית, ופה נתמקד בנישה המודרנית.

מאפייני המטבח המודרני

כידוע, מאפיינים מודרניים יוקרתיים ניחנים בניקיון, במינימליסטיות, בסימטריות ובחומריות בעלת גימור מבריק, אך כיוון שמדובר בעולם המטבחים, גם חומרים נוספים יכולים להיכנס לסיפור, העיקר שיישמר ניקיון עיצובי ושהחומריות תהיה איכותית, כך שגם עץ איכותי יכול להשתלב נהדר במטבח מודרני יוקרתי, במיוחד אם הוא צבוע בלבן ובעל גימור מבריק ונקי מעיטורים.

מקומם של מכשירי החשמל

מעבר לניקיון העיצובי, לחומריות האיכותית, לקווים החדים ולחומרים המטאליים, גם למכשירי חשמל יש מקום של כבוד במטבח המודרני, ופה נחדד שמטבח יוקרתי מודרני בין היתר מכיל מכשירי חשמל מתקדמים, כאלו שכוללים טכנולוגיות חדישות, כך שבמטבחים מעין אלו לא נמצא כיריים שעובדות על גז אלא פלטות מגע חשמליות, ולא נמצא מכשירי חשמל פזורים על השיש אלא כאלו שמאורגנים באזור ייעודי מאחורי כיסוי שמשלים בצורה הרמונית את החזיתות האחידות של הארונות.

פחות שדורש יותר

אם נסכם, ציין שמטבח יוקרתי מודרני מאמין במינימליזם, אך בכדי לעשות זאת הוא דורש הרבה יותר השקעה מכל מטבח אחר, ולו כי היכולת להחביא מוצרים ובו זמנית לכלול אותם מצריך ניסיון עשיר, גישה עיצובית ומחקר מעמיק אודות תרחיש משתמש.

מכאן שאם גם אתם מתחברים למטבח המודרני ובין היתר מבקשים שהוא יהיה איכותי, חכם, מרשים ומקצועי ללא פשרות, רק נותר להבין כיצד הופכים מטבח מודרני יוקרתי לשלכם, ופה משחק מושכל עם חומרי גלם, מיקומים וצבעים מייצר את ההבדל הרצוי בתוך חוקי המסגרת. תתפרעו!

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי הנו מטבח שמציג קווים ישרים, מוצרי חשמל מתקדמים, פריטים מוסתרים (קרי ידיות אינטגרליות ותאורה סמויה), נישות

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני שמנת

מטבח מודרני הנו מטבח של צבע אחד, של צבע אחיד ולרוב של גוון לבן, אך גם לגוון השמנת יש מקום,

מטבח קלאסי מודרני בצבע שחור

מטבח מודרני שחור

מטבח מודרני שחור הוא ללא ספק סיפור מעט שונה בקטגוריה – המטבח השחור לוקח את כל האלמנטים האיכותיים של המטבח

מטבח כפרי מודרני קטן

מטבח מודרני קטן

כיום רבים מבקשים לשפץ את הדירה הנוכחית ואף רבים חולמים לקחת את המטבח של הדירה ולהפוך אותו ליוקרתי – למטבח

יכול גם לעניין אותך:

על הפילוסופיה של הנגרות

אנחנו בהחלט יכולים להבין את הפריחה העצומה של סדנאות הנגרות… כ"נגרים בנשמה" אין בלבנו ספק שלעבודה עם העץ יש יתרונות

מטבח בסגנון צרפתי

מטבח בסגנון צרפתי, ישר מעורר אצלנו טאבון! אהבתם של הצרפתים לבישול ולאכילה בלתי מוטלת בספק, וטעמם בעיצוב הוא מהמפורסמים בעולם,

מטבח פרובנס אפור

ידידותי לסביבה-המטבח ה"ירוק"

עם השנים ההתייחסות לסביבה ושימורה הפכו לנושא חשוב בשיח הישראלי. גם אנחנו האנשים הפשוטים – חושבים על קיימות, ובוחנים היכן

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי