מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני קלאסי הינו מטבח שמקובל לצבוע בגוון לבן, כי יש משהו בצבע הלבן שאינו מאפשר לעגל פינות – לא ברמת אופן הביצוע ולא ברמת התפעול היומיומי של המטבח, כך שלקוחות שמבקשים מטבח מודרני הרבה פעמים מעדיפים להיצמד כמה שניתן למאפיינים הקלאסיים.

לכן, לצד קווים נקיים ומשחק עם "קוביות", מרקמים חלקים וגמורים מבריקים, הם גם מחפשים את הצבע הלבן – אותו צבע שאינו מאפשר להשאיר כתם ושאינו מאפשר עבודת נגרות והתקנה שאינה 100% מקצועית, וזאת כי כידוע על לבן כל דבר הרבה יותר בולט.

הזדמנות צבעונית

לצד הרף הגבוה שצבע הלבן תורם לקטגוריית המטבח המודרני, הוא גם מאפשר הרבה מקום ליצירתיות ולמשחק עם קונטרסטיות, כי כאשר סך החזיתות לבנות מספיקה תוספת של קערה צבעונית, קומקום בצבע מטאלי, או פשוט עציץ ירוק, וזאת בכדי ליצור עניין.

בנוסף, הרבה יותר כיף לבשל בתוך מטבח מודרני לבן, פשוט כי כל תוספת של תבלינים וירקות עושה שמח, משמע מטבח לבן מהווה דף חלק – מאפשר חגיגה של בישולים ושילובים.

שילובים מומלצים

מטבח מודרני לבן הולך נהדר לצד משטחים שחורים וחומרים משלימים, קרי נירוסטה וזכוכית, אך גם שילוב של עץ גולמי יוצר מראה מרהיב וחם. כך למשל, אם משלבים במרכז המטבח אי שעשוי מעץ מלא הצבוע בגוונים טבעיים, הרי שמדובר בחומר חי עם נשמה והרקע הלבן אף יבליט זאת.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי הנו מטבח שמציג קווים ישרים, מוצרי חשמל מתקדמים, פריטים מוסתרים (קרי ידיות אינטגרליות ותאורה סמויה), נישות

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני שמנת

מטבח מודרני הנו מטבח של צבע אחד, של צבע אחיד ולרוב של גוון לבן, אך גם לגוון השמנת יש מקום,

מטבח קלאסי מודרני בצבע שחור

מטבח מודרני שחור

מטבח מודרני שחור הוא ללא ספק סיפור מעט שונה בקטגוריה – המטבח השחור לוקח את כל האלמנטים האיכותיים של המטבח

מטבח כפרי מודרני קטן

מטבח מודרני קטן

כיום רבים מבקשים לשפץ את הדירה הנוכחית ואף רבים חולמים לקחת את המטבח של הדירה ולהפוך אותו ליוקרתי – למטבח

יכול גם לעניין אותך:

מייסדי טאצ'ווד

מפגש עם אנשי טאצ'ווד

הנסיעה בדרך התלולה צפונה למשגב, בתוך מעטפת של נוף ירוק  –  היא ההכנה הטובה ביותר לביקור בנגריית טאצ'ווד שמצליחה לשלב

סם מאלוף – עובד עץ

סם מאלוף (Sam Maloof) ז"ל היה הנגר ומעצב הרהיטים הראשון אשר זכה בפרס היוקרתי – MacArthur fellowship. עבודותיו הוצגו במוזיאונים

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי
דילוג לתוכן