מטבח מודרני שחור

מטבח מודרני שחור הוא ללא ספק סיפור מעט שונה בקטגוריה – המטבח השחור לוקח את כל האלמנטים האיכותיים של המטבח המודרני וממנף אותם לגבהים חדשים – מייצר תחושה הרבה יותר יוקרתית שאינה מאפשרת להישאר אדישים. כניסה למטבח שחור משדרת אצילות ואלגנטיות מודרנית קלאסית, כמובן כל עוד בוחרים בחומרי הגלם המתאימים ושומרים על שפה אחידה, וכל זאת במידה הנכונה.

חוכמה לצד תחושה

מטבח מודרני הנו מטבח מאוד נקי, פרקטי, חכם, מתקדם וארגונומי, הינו מטבח ששומר על קווים נקיים ושמציע את מיטב החידושים הטכנולוגיים, וכל זאת בשקט מופתי ללא כל רעש ויזואלי, ופה הצבע השחור נכנס לתמונה ומעניק רובד נוסף של אמירה מאוד ברורה.

מינון וחומריות

בכדי לייצר נכונה מטבח מודרני שחור יש להקפיד על בחירת גוון נכונה (יש הרבה גווני שחור), וזאת כיוון שהעוצמה של מטבחים מעין אלו נמדדת בהתאם למראה השלם שבין היתר אינו מתאמץ.

מכאן שחשוב ביותר לתכנן מראש את המיקום של כל נישה ופריט וכמובן שחשוב לבחור במוצרי חשמל ואביזרים נלווים ששומרים גם הם על גוון אחיד, כאשר גם לטקסטורה יש תפקיד מכריע, משמע קיים הבדל מהותי בין בחירה במטבח מודרני שחור שעשוי חזיתות חלקות ומטבח מודרני שחור שעשוי מעץ מלא – כזה שמצליח להעביר את הטקסטורה הטבעית למרות מאפייני המטבח המודרני.

מחפשים מטבח עוצמתי ויוקרתי שהוא גם מוקפד ואיכותי? התשובה מולכם!

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי הנו מטבח שמציג קווים ישרים, מוצרי חשמל מתקדמים, פריטים מוסתרים (קרי ידיות אינטגרליות ותאורה סמויה), נישות

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני שמנת

מטבח מודרני הנו מטבח של צבע אחד, של צבע אחיד ולרוב של גוון לבן, אך גם לגוון השמנת יש מקום,

מטבח קלאסי מודרני בצבע שחור

מטבח מודרני שחור

מטבח מודרני שחור הוא ללא ספק סיפור מעט שונה בקטגוריה – המטבח השחור לוקח את כל האלמנטים האיכותיים של המטבח

מטבח כפרי מודרני קטן

מטבח מודרני קטן

כיום רבים מבקשים לשפץ את הדירה הנוכחית ואף רבים חולמים לקחת את המטבח של הדירה ולהפוך אותו ליוקרתי – למטבח

יכול גם לעניין אותך:

סם מאלוף – עובד עץ

סם מאלוף (Sam Maloof) ז"ל היה הנגר ומעצב הרהיטים הראשון אשר זכה בפרס היוקרתי – MacArthur fellowship. עבודותיו הוצגו במוזיאונים

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי