מטבח מודרני שמנת

מטבח מודרני הנו מטבח של צבע אחד, של צבע אחיד ולרוב של גוון לבן, אך גם לגוון השמנת יש מקום, ואף מקום של כבוד, וזאת כי מטבח מודרני שמנת מהווה פשרה אידאלית כאשר מתחברים לקווים הנקיים והישרים של המטבח המודרני אך בו זמנית לא מעוניינים במטבח לבן, אם כי הצבע מחייב רמת ניקיון מאוד גבוהה, ואם כי הסגנון של הבית נוטה לכיוון יותר כפרי.

כך שגוון השמנת לא רק מאוד פרקטי, אלא גם מתחבר להרבה יותר סגנונות, משמע צבע השמנת מהווה קו מקשר בין מגוון עיצובים, כך שאין הכרח להיות נאמנים לקווי היסוד של העיצוב המודרני בכל הבית בכדי ליהנות מהנראות האלגנטית של המטבח המודרני.

מפיחים במטבח חיים

עוד סיבה לבחור בעיצוב של מטבח מודרני שמנת נוגעת לרכישת אביזרי חשמל משלימים. כאשר בוחרים בצבע השמנת הרבה יותר קל ליהנות ממוצרי חשמל שמגיעים בשלל צבעי פסטל, כך שניתן להפיח במטבח חיים וליצוק בו ממד יותר חם, משפחתי ומזמין, וזאת כי עם כל הכבוד למטבח המודרני, ידוע שהוא מפגין קרירות, ועל כן פה צבע השמנת מחזיק ביתרון נוסף.

עוצמה שקטה

גם אתם מחפשים מטבח מודרני בגווני שמנת? כדאי להקפיד וללכת לבעל מקצוע טוב שעובד עם חומרי גלם איכותיים, בכל זאת מדובר במטבח מודרני בו יש חשיבות לכל פרט ופרט, ובו הנראות צריכה להיראות שקטה ובו זמנית עוצמתית ומרשימה.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי הנו מטבח שמציג קווים ישרים, מוצרי חשמל מתקדמים, פריטים מוסתרים (קרי ידיות אינטגרליות ותאורה סמויה), נישות

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני שמנת

מטבח מודרני הנו מטבח של צבע אחד, של צבע אחיד ולרוב של גוון לבן, אך גם לגוון השמנת יש מקום,

מטבח קלאסי מודרני בצבע שחור

מטבח מודרני שחור

מטבח מודרני שחור הוא ללא ספק סיפור מעט שונה בקטגוריה – המטבח השחור לוקח את כל האלמנטים האיכותיים של המטבח

מטבח כפרי מודרני קטן

מטבח מודרני קטן

כיום רבים מבקשים לשפץ את הדירה הנוכחית ואף רבים חולמים לקחת את המטבח של הדירה ולהפוך אותו ליוקרתי – למטבח

יכול גם לעניין אותך:

טיפים ועצות לבישול במטבח

שבעה סודות בישול שיהפכו אתכם לשפים כולנו אוהבים ללמוד טריקים קטנים וקיצורי דרך, במיוחד כשמדובר בזירת המטבח העמוסה בעבודה. עם

ידיות מטבח כפרי קלאסי

מגירות במטבח

המדריך לבחירת מגירות המטבח מי שגר עם מתבגרים בוודאי התעורר (יותר מפעם אחת) מהרעש של פתיחת וסגירת המגירות והארונות במטבח.

על הפילוסופיה של הנגרות

אנחנו בהחלט יכולים להבין את הפריחה העצומה של סדנאות הנגרות… כ"נגרים בנשמה" אין בלבנו ספק שלעבודה עם העץ יש יתרונות

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי