מטבח פרובנס יוקרתי

אזור פרובנס הצרפתי מביא אלינו מטבח שהוא מרגש, עוצמתי ומרשים, מטבח שהוא לכאורה פשוט אך באותה הנשימה הוא גם יוקרתי, מטבח שאינו מתיימר אך במבט מעמיק נבחין כי מאחורי כל פרט ופרט מצויה מלאכת מחשבה ועבודה מרובה. מטבח פרובנס יוקרתי מתאים הן עבור בתים מודרניים והן עבור בתים כפריים, ולו בשל הקפדה יתרה על רמת הגימור, משחק נכון עם גוונים ובחירה נבונה של מוצרים משלימים, שתתאים לחלל הבית.

מאפיינים

מטבח פרובנס יוקרתי בנוי מעץ מלא ואיכותי שעבר ייבוש ועיבוד נכון, לעיתים רבות הוא מונח על רצפת עץ אלון מאסיבית והוא מתאפיין באי בעל נוכחות שעומד במרכז המטבח. לצד עבודה מסורתית עם עץ גם תמצאו חומרי גלם איכותיים נוספים, פרזולים מושקעים ויפים, מוצרי חשמל שמעוצבים בסגנון וינטג' ושלל אלמנטים מברזל או מתכות כמו פליז ונחושת.

הקפדה יתרה

מטבח פרובנס יוקרתי הנו מטבח מאסיבי ואיכותי שמקרין הקפדה יתרה על כל פרט ופרט. כל פרט בו תוכנן ויוצר בקפידה – הן הצבע של החזיתות והן העיצוב של הידיות, הן אופי הכיור (בסגנון שוקת) והן השילוב של השיש הרצוי. מכאן כשנכנסים למטבח מעין זה, חשים במוצר מושקע ושאכן מדובר במוצר שהוא איכות.

ניחוחות אירופאים

מכאן שניתן להביט על התוצאה ולחוש כאילו נמצאים באחוזה צרפתית שמאפיינת את הנראות המלכותית ששכנה באזור לפני כמה עשורים, כך שניתן לחיות כאן בארץ ועדיין ליהנות מניחוחות אירופאיים – ניתן ליהנות ממטבח שמשלב בין מסורת לבין מיטב הטכנולוגיה, ובין מראה כפרי לתחושה כוללת של יוקרתיות.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח כפרי פרובנס

מטבח פרובנס כפרי

מטבח פרובנס הוא בהחלט מטבח כפרי, מטבח שמשדר פשטות לצד נגרות אמתית, מטבח שמקרין איכות בכול פרט וששואב הרבה השראה

מטבח כפרי לבן

מטבח פרובנס לבן

אמרנו פרובנס וישר לקחנו אתכם לטיול על כנפי הדמיון בדרום צרפת – לצד ניחוחות של לבנדר, ניחוחות של קדירות שנישאות

מטבח פרובנס שמנת

מטבח פרובנס שמנת

מטבח פרובנס שמנת הנו אחד מהמטבחים היותר קלאסיים שניתן למצוא תחת הקטגוריה של מטבחים כפריים. מדובר במטבח שמכבד את העץ,

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס משרה אווירה רגועה, לוקח אותנו לטיול דמיוני בשדות המוריקים והבלתי נגמרים של דרום צרפת ומעניק הצצה לאותן אחוזות

יכול גם לעניין אותך:

מטבחים כפריים מעוצבים

מאפייני המטבחים הכפריים כיום שומעים רבות אודות מטבחים כפריים מעוצבים, אך יש להבין שמאחורי המונח שכביכול מוכר מסתתרות תתי הגדרות,

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי