מטבח פרובנס לבן

אמרנו פרובנס וישר לקחנו אתכם לטיול על כנפי הדמיון בדרום צרפת – לצד ניחוחות של לבנדר, ניחוחות של קדירות שנישאות מחלונות הבתים, תוצרת מקומית שנמכרת בשולי הדרך ושקיעות כתומות שצובעות את השמיים.

נשמע קסום? אנו מזמינים אתכם להיכנס לתוך מטבח שמעוצב בסגנון פרובנס! מה מחכה לנו בו? מראה מיושן אך איכותי, הרבה עץ וחומרים טבעיים, תחושת חמימות, אווירה כפרית, משטחים חלקים, אריחים צבעוניים, קירות חשופים, ניקיון מודרני, רצפת פרקט בעלת נוכחות ובאופן כללי מדובר במראה ישן ששומר על איכות מאוד גבוהה ותוצאה שעושה חשק להתחיל לבשל ולארח.

צבעוניות

מטבח פרובנס לבן מעניק מקום לשלל אלמנטים צבעוניים, ולו כי הצבע הלבן יודע לקבל חגיגה של צבעים משלימים. מכאן שנכון לצבוע מטבח פרובנס בלבן ובין היתר לשלב משטחי עבודה מעץ בגמר טבעי, ארונות אחסון בעלי דלתות זכוכית (כאלו שמעניקות הצצה לסטים מרשימים), קערת פירות, אריחי קרמיקה מצוירים, רצפת עץ כהה, אגרטלים עם פרחים, שיש מגויד שעשוי לנוע בין לבן לאפור ואף משטח עבודה ששומר על גוון טבעי של העץ.

שילוב טכנולוגיה

גם מטבח פרובנס לבן צריך לכלול את מיטב הפיתוחים הטכנולוגים ועל כן אין להימנע מקומקום חשמלי, מיקרו וכדומה, אך כן יש לוודא שהעיצוב של סך הפריטים הנו נוסטלגי ומגיע בצבעים עדינים ורגועים. מכאן שמדובר במטבח פשוט אך חכם, במטבח שמכבד את המסורת ושבאותה נשימה יודע להסתכל קדימה.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח פרובנס יוקרתי

מטבח פרובנס יוקרתי

אזור פרובנס הצרפתי מביא אלינו מטבח שהוא מרגש, עוצמתי ומרשים, מטבח שהוא לכאורה פשוט אך באותה הנשימה הוא גם יוקרתי,

מטבח מודרני עם אי

מטבח פרובנס מודרני

סגנון העיצוב פרובנס מגיע אלינו מדרום צרפת, אך גם כאן בארץ וגם כיום לאחר שהסגנון מחזיק מעמד לאורך עשרות שנים,

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס משרה אווירה רגועה, לוקח אותנו לטיול דמיוני בשדות המוריקים והבלתי נגמרים של דרום צרפת ומעניק הצצה לאותן אחוזות

מטבח פרובנס שמנת

מטבח פרובנס שמנת

מטבח פרובנס שמנת הנו אחד מהמטבחים היותר קלאסיים שניתן למצוא תחת הקטגוריה של מטבחים כפריים. מדובר במטבח שמכבד את העץ,

יכול גם לעניין אותך:

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי