מטבח פרובנס מעוצב

מטבח פרובנס הנו מטבח כפרי פסטורלי שמעניק תחושה חמימה, נעימה ומזמינה, כך שאין זה מפליא שיותר ויותר אנשים נמשכים לבשל במטבחים מעין אלו ולארח בהם חברים ובני משפחה.

מדובר במטבח מאוד פרקטי ופשוט , מטבח שמקרין איכות מאוד גבוהה, ולו בשל שתי עובדות עיקריות: מטבח זה בנוי מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים והוא מיוצר בשיטות עבודה מסורתיות – כאלו שעוברות מאב לבן, נגרות אמתית.

מאפייני המטבח

למטבח פרובנס יש כמה מאפיינים מאוד ברורים. הוא מכיל גוונים בהירים, יחידות נפרדות שמתחברות היטב לאחד שלם, הוא עשוי מעץ מלא, כולל חומרים משלימים קרי זכוכית ונחושת, משלב סירים ומחבתות שתלויים מהתקרה, אי מרכזי, כיסאות מעץ מאסיבי וכדומה, אך פה אנו באים לומר שכל לקוח יקבל תוצאה מעט שונה, כי לצד העובדה שכל מטבח פרובנס מחזיק באותה נשמה, הוא כן יראה שונה, וזאת כי מטבח פרובנס מעוצב מאפשר הרבה מקום למשחק אישי.

מקום רב למשחק אישי

מטבח פרובנס מעוצב מאפשר משחק עם מיקומים, גוונים, שילוב של מדפים פתוחים ובחירה של מכשירי חשמל, הן ברמת התנור והקומקום והן ברמת עיצוב גופי התאורה.

מכאן שגם אם כל אחד זוכה להשיג נראות מעט שונה, הרי שבשורה התחתונה התוצאה מקרינה מראה מהודר, חכם, מושקע ויוקרתי, ואף כזה שמותאם הן עבור בתים מודרניים והן עבור בתים כפריים.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס משרה אווירה רגועה, לוקח אותנו לטיול דמיוני בשדות המוריקים והבלתי נגמרים של דרום צרפת ומעניק הצצה לאותן אחוזות

מטבח כפרי מודרני

מטבח פרובנס מעוצב

מטבח פרובנס הנו מטבח כפרי פסטורלי שמעניק תחושה חמימה, נעימה ומזמינה, כך שאין זה מפליא שיותר ויותר אנשים נמשכים לבשל

מטבח פרובנס יוקרתי

מטבח פרובנס יוקרתי

אזור פרובנס הצרפתי מביא אלינו מטבח שהוא מרגש, עוצמתי ומרשים, מטבח שהוא לכאורה פשוט אך באותה הנשימה הוא גם יוקרתי,

מטבח פרובנס אפור

מטבח פרובנס אפור

רבים מחפשים אחר מטבח שיתאים לקו העיצוב המודרני, כמו כן, מחפשים אחר מטבח שהוא מביא את העיצוב הכפרי, ופה ישנה

יכול גם לעניין אותך:

מדריך הגדג'טים למטבח

מדריך הגדג'טים למטבח אתם מוזמנים לקבל, במחיאות כפיים סוערות, את הגדג'טים מאמזון אשר יהפכו את הכנת האוכל בשנת 2020 לפשוטה

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי