מטבחים יוקרתיים

לקוחות המזמינים מטבחי יוקרה איכותיים, מצפים לתוצר ברמה הגבוהה ביותר.

חלקם, בהתאם לבית היוקרתי בו הקפידו על כל אלמנט ופרט בעיצוב, וחלקם, משום שקיבלו החלטה להשקיע בחדר אשר מבחינתם הוא החשוב ביותר בבית – המטבח.

ואכן, בשנים האחרונות, מתחזק החיבור למטבח אצל גברים ונשים כאחד.

הרצון לבשל, חוש הטעם שהתחדד, אהבת הגאדג'טים למטבח, החזרה לאיכות ללא פשרות על פני מודה חולפת, וגם ההכרה בעובדה שהמטבח היה ונשאר מרכז הבית – מסיבות אלו ואחרות התחזק אצל רבים הצורך והרצון להשקיע במטבחים יוקרתיים ואיכותיים אשר ילוו את המשפחה שנים רבות.

מטבח יוקרתי עם אי

מטבח יוקרתי עם אי הוא אופציה פופולארית במיוחד. נוסיף ונחדד שכשאנו מעצבים מטבחי יוקרה, מדובר באי איכותי, מקצועי ושבנוי באופן חכם – בהתאם לצרכים של כל לקוח ולקוח ובהתאם לחלל עצמו.

מטבח יוקרתי עם אי לרוב יכלול משחק ויזואלי משלים, יעניק לא רק משטח עבודה אלא גם פתרונות פרקטיים, יחלק את החלל בצורה נכונה ויהווה תוספת משמעותית – הן פרקטית והן עיצובית.

מכאן לאור העובדה שכיום אי מאוד פופולארי, זה רק מתבקש להוסיף אותו, כמובן אם הגודל של החלל מאפשר, כאשר מי שיש לו מטבח קטן יכול לשלב "חצי אי", משמע כל עוד פונים למקצועיים בתחום, השמיים הם הגבול. 

מאפיינים של מטבחי יוקרה

מטבחים יוקרתיים מתאפיינים בארונות גדולים וכבדים וכמתבקש גם בהובלה מוקפדת ובהתקנה המורכבת ממספר שלבים.

רמת הגימור, התחכום וגם חשיבה "ירוקה" ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה הם חלק בלתי נפרד מהגדרת המוצר.

מבחינת הפונקציונליות והתכנון, מתאפיינים מרבית מהמטבחים היוקרתיים במרחב גדול, משטחי עבודה רבים, חלוקת חלל נכונה, נוחות מרבית ויעילות מקסימלית – הכול במטרה לספק חלל מושלם וחוויית בישול נעימה ומיטבית ההופכת גם משימות מורכבות לפשוטות.

ההקפדה הרבה המאפיינת את המוצר המוגמר באה לידי ביטוי גם בשלבי התכנון של מטבחים יוקרתיים, בכל שלבי הייצור ולבסוף, גם בהתקנה.

מטבחים יוקרתיים אלו מיוצרים אך ורק על ידי בעלי מקצוע מיומנים אשר ניכר בהם שהם אוהבים את עבודתם ורואים בה יצירת אמנות.

אכפתיות, הקפדה ועמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים חייבות להיות חלק בלתי נפרד משלבים אלו וגם מהשירות הניתן שנים לאחר התקנת המטבח.

ב- Touchwood מאמינים שיוקרה היא לא רק מראה.

היא תוצאה מובהקת של תהליכים מובנים ומורכבים המתאפיינים בהקפדה בלתי מתפשרת על כל פרט ואלמנט.

האהבה שלנו למקצוע מאפשרת לנו להבין מהי יוקרה עבור לקוחותינו ולהפיק אותה בכלים ובחומרים האיכותיים ביותר.

מטבח יוקרתי כפי שאנו מבינים אותם:

"הצלחה היא תוצאה של פרפקציוניזם, עבודה קשה, לימוד מכישלונות, נאמנות והתמדה". כך אמר קולין פאוול.

העקרונות של פאוול דומים מאוד לעקרונות שלנו בטאצ'ווד, רק שאנחנו רוצים להוסיף לנוסחה הזו גם – אהבה.

מטבחי יוקרה לדוגמה

פרפקציוניזם:

מקצוע הנגרות בכלל, ובניית מטבחים כפריים בפרט, דורשים עבודה של נגרים כישרוניים ומיומנים. למרות הפריחה בתחום הריהוט מעץ, עדיין מורגש המחסור בנגיעת היד המנוסה של נגר המטבחים. אצלנו בטאצ'ווד אנחנו מאתרים בפינצטה את הנגרים המוכשרים ביותר, וכול נגר עובר הכשרה של כשלוש שנים כדי להגיע לרמת המקצועיות הדרושה.

הפרפקציוניזם שלנו בא לידי ביטוי גם בבחירה בחומרים האיכותיים ביותר. אנו עובדים עם מגוון רחב של עצים קשים שמיובאים מכל רחבי העולם. אנחנו בוחרים בקפידה את חומרי הגלם האיכותיים ביותר כולל לכות וצבעים על בסיס מים, פורמייקות איכותיות לפנים הארונות, שמנים ווקסים, ואביזרי פרזול וגימור כגון ידיות ייחודיות בעבודת יד, זכוכיות מסוגננות ועוד.

מטבח יוקרתי לבן

עבודה קשה:

העבודה ה"קשה" מתחילה כבר בשלב התכנון.

עבורנו לא מדובר בעבודה קשה, משום שדנה לוטן, מעצבת המטבחים האישית שלנו, מתרגשת בכל פעם מחדש לתכנן מטבח שמותאם אחד לאחד לחלומות ולצרכים של הלקוח.

מלבד ההתאמה המדויקת – אסתטיקה, פונקציונאלית והתחשבות בחלל, הם הבסיס שעליו נבנה התכנון והעיצוב. אנו שמים דגש רב על בחירת סוג העץ, הצבעים והגוונים המתאימים ביותר לעולמו של הלקוח.

העץ למטבח מעובד באופן קפדני וידני בהתאם לתכונותיו. שיטות הגימור המסורתיות, מדגישות את יופיו של העץ הנבחר.

באמצעות שילוב של חומרים כגון: זכוכית, ברזל, קרמיקה וכל חומר גלם אחר – כל מטבח כפרי מקבל אופי שונה.

לימוד מכישלונות:

מכיוון שבמטבחים כפריים שמותקנים בביתו של הלקוח אין מקום לטעויות, הלמידה שלנו נעשית כבר בשלב התכנון.

התכנית נבדקת פעמים רבות מספור, כולל מדידה מדויקת של המכשירים החשמליים שיאבזרו את המטבח ועד קביעת מוקדי הברזים, שקעי החשמל ומיקומי התאורה.

אנו יודעים שתכנון מדויק יכול לחסוך כסף רב, עבודה כפולה ומכופלת וכישלונות שקשה מאוד לתקנם בשטח.

אנחנו מאמינים שכבר בשלבי התכנון חשוב למצוא פתרונות יצירתיים שתפורים בדיוק ללקוח, על מנת שהתקנת המטבח תהייה חלקה קלה ומהירה.

ובואו נודה על האמת, כולם טועים…

השאלה היא כמובן, מי לוקח את הטעויות שלו ולומד מהם.

מטבחי יוקרה לבנים

נאמנות והתמדה:

הנאמנות שלנו ללקוח, מתחילה כבר בשלבי התכנון הראשוניים שבהם אנחנו מנסים להבין את המנהגים של בני המשפחה כמו למשל, ילדים שאוהבים להכין את שיעורי הבית במטבח, או אנשים שאוהבים לבשל ולארח במטבח, לעומת אנשים שלא רוצים להכין יותר מחביתה.

לאחר מכן, בהתאם לפרוגרמה, אנחנו מוצאים את המיקומים הטובים ביותר לכיור, למקרר, לאזור הבישול ולמשטח העבודה. רק לאחר שמצאנו את הפתרונות היעילים ביותר אנחנו מגיעים לרזולוציות העיצוביות.

הנאמנות שלנו ללקוח מתבטאת גם בכך שהתקנת המטבח והארונות נעשית על-ידי צוות מ- Touchwood ולא על ידי קבלני משנה, אנחנו מחויבים לתקינות המוצרים גם לאחר שלב ההתקנה. הנאמנות הזו מבטיחה ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שיקבלו תמיד מענה מקצועי לכל בעיה.

ונסכם באהבה:

ואחרונה חביבה, האהבה…

האהבה לעץ, האהבה לנגרות, האהבה ליופיים של המטבחים, האהבה למציאת הפתרונות הטובים ביותר עבור הלקוחות שלנו.

כל מטבח יוקרתי שמגיע לביתו של לקוח חדש, מכיל בתוכו את כל האהבות והעקרונות של טאצ'ווד. 

צור קשר

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי