מטבח הפלאים

המטבח הכפרי בבית ילדותי היה קטן אך לעתים, בשעות אחרי הצהריים, נדמה היה שהוא מתרחב באורח פלא ומצליח להכיל בתוכו ילדים שמבקשים ממתק ובעיקר תשומת לב, שכנה שבאה לשאול סיר ונשארה לכוס קפה, אבא שחזר רעב מהעבודה ומחפש משהו לנשנש, נער שמנסה להתרכז בשיעורי בית בחשבון ואימא שבין כל ה"אורחים" במטבחה מנסה להכין ארוחת ערב.

למזלנו, במטבחים המעוצבים של ימינו, אין צורך לסמוך על ה"פלא" ובעזרת תכנון חכם והתאמה לאורח החיים של בני הבית אפשר לעצב את המטבח הכפרי המושלם עבורכם: כזה שיהיה נוח ופרקטי לבישול, נעים ומרווח לאירוח, מותאם לאחסון כלי המטבח ומוצרי המזווה, בטיחותי, קל לניקוי וחשוב לא פחות מכל אלה – שובה עין ולב.

מעצבי פנים, נגרים, מומחים בתחום הפרזול ובעלי מקצוע נוספים, ישמחו למצוא עבורכם פתרונות חדשניים כמעט לכל צורך אפשרי, אבל אף מומחה לא יוכל לומר לכם מה יהפוך את המטבח הכפרי לנוח ופונקציונאלי עבורכם. אבל אל דאגה – התשובה נמצאת אצלכם וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשאול את עצמכם כמה שאלות פשוטות:

שמח במטבח?

האם המטבח בביתכם שומם בדרך כלל או שהוא חלק מרכזי בבית? זו השאלה הראשונה, שתבהיר לכם עד כמה המטבח צריך להיות מרווח ומותאם לשהייה ממושכת בו. אם אתם אוהבים לבלות במטבח, חשוב לדאוג שהוא יהיה לא רק מרווח, אלא גם מאוורר ומואר היטב.

מטבח שמשמש גם כמקום מפגש ואירוח לבני הבית או לאורחים דורש גם מקומות נוחים לישיבה ויצירת אקוסטיקה מותאמת לשיחה.

מאסטר שף?

האם אתם בשלנים או מחממים? בין אם הבישול הוא כורח או תחביב, המטבח הכפרי צריך להיות מתוכנן בהתאם ולאפשר לכם שימוש נוח ויעיל. משטחי עבודה עמידים, פתרונות אחסון לכלי מטבח חשמליים, מזווה פרקטי וגישה נוחה לתנור ולכירות הגז, הם רק חלק מהדברים שמושפעים מהשימוש שלכם במטבח. אם אתם נוהגים לאמץ כל חידוש בתחום הבישול, אל תשכחו לייעד מקומות אחסון מספקים גם לכל הגאדג'טים שעוד יבואו…

גברת עם סלים?

כמה אתם קונים? ייתכן שהשאלה נקראת לכם לא קשורה, אבל אל תשכחו שעבור מי שמעדיף קנייה תקופתית גדולה נדרשים מזווה ומקרר גדולים לעומת מי שמעדיף לקנות בכמויות קטנות. מי שלא זקוק למקומות אחסון גדולים, יכול להשתמש בשטח למטרות אחרות או אפילו לבחור לתכנן מטבח קטן ואינטימי.

אלה השאלות המרכזיות שיעזרו לכם להבין מה הם הצרכים שלכם מהמטבח הכפרי, נסו לנהל, במשך תקופה, רישום יום-יומי על השימוש שלכם במטבח. כך תגלו מה אתם באמת צריכים במטבח ותוכלו לעצב את המטבח המושלם עבורכם.

בנגריית טאצווד אנו מעצבים מטבחים כפריים מידי יום. אם יש לכם שאלות או התלבטויות אתם מוזמנים בחום, ליצור קשר ונשמח לסייע.

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי