נגר מטבחים פרטי או חברה – מה עדיף?

שנים שאוספים מקורות השראה ומנסים להבין מה יותר נכון ומתאים והינה זה קורה – עומדים לבנות את מטבח החלומות שלכם? ובכן בנקודה זו יש לא מעט סימני שאלה שמצריכים מענה, אך אין ספק שהשאלה הגדולה ביותר היא כיצד להתחיל – האם נכון לבחור לעבוד עם נגר מטבחים פרטי, או לחלופין בחברה גדולה. גם אתם מתלבטים? מוזמנים להיעזר במידע הבא. מוזמנים להבין מהי המשמעות מבחינת עלויות, גמישות, איכות ועמידה בזמנים. שנתחיל?!

הרבה יותר גמישות

אין ספק שכאשר עובדים מול נגר מטבחים מומלץ זוכים ליהנות מהרבה יותר גמישות. מדוע? ובכן נגר פרטי אינו עובד מול מידות קבועות, אינו עובד מול דגמים מוגדרים ובאופן כללי מגיע הרבה יותר קשוב לדרישות הלקוח ונכון לייצר חלקים מיוחדים. עובדה זו מוטב לקחת בחשבון, במיוחד כשעומדים לעצב מטבח קטן ממדים, בו חשוב לנצל כל ס"מ באופן מושכל, בהתאם לצרכים אישיים ודגשים ייחודיים.

המניע שמאחורי השירות

יחסית לחברת מטבחים, נגר מטבחים פרטי הוא עסק קטן, ועל כן הוא בין היתר זוכה לבחור את הלקוחות בפינצטה, ומנגד צפוי להעניק שירות הרבה יותר אישי, ופה אנו מבקשים להסביר.

נגר לא מתפזר מול כמה לקוחות בו זמנית ועל כן אם הוא בוחר לעבוד מולכם, כנראה שהאינטראקציה הראשונית מרגישה לו נכונה, עובדה שמשרתת נאמנה את שני הצדדים. כמו כן, נגר אינו יכול להרשות לעצמו ביקורות רעות (ניזון מביקורות, מלקוחות ממליצים) ועל כן עתיד להעניק את מלוא תשומת הלב ואף לצאת מגדרו כדי להעניק את המענה הטוב ביותר. איכות השירות באה לידי ביטוי כבר משלב הפגישה הראשונית שבה מדברים על חזון ולוקחים מידות ועד שלב הבנייה וההתקנה.

נגר מטבחים מומלץ

מה לגבי עלות?

אם אתם תוהים כמה עולה מטבח אצל נגר, אולי תופתעו לגלות שזה לא מחייב תמחור גבוה במיוחד. מצד אחד כאשר פונים אל חברת מטבחים ניתן ליהנות משלל מבצעים. מצד שני, כאשר עובדים מול נגר מטבחים, יש הרבה יותר מקום לדבר על הנחה, ואם לא הנחה, אז אפשר למצוא את הפתרון הרצוי באופן שחושב מחוץ לקופסה. כלומר שיחה פתוחה לגבי התקציב יכולה להוביל לפתרונות נקודתיים וחכמים, כאלו שמאפשרים לענות על הצורך הפרקטי העיצובי מבלי לחרוג, עובדה ששוב מבהירה מדוע עבודה מול נגר פרטי מאפשרת יותר גמישות.

כמו כן, יש להבין שנגריות מטבחים אינן מחזיקות באולם תצוגה גדול, אינן משקיעות בשיווק ואינן מעסיקות מערך גדול של עובדים, משמע סך ההוצאות יותר קטן, עובדה שמאפשרת לבוא לקראת הלקוח מבחינת המחיר.

עמידה בזמנים

כל מי שאי פעם בנה בית או שיפץ מטבח יודע שעמידה בזמנים מהווה פרמטר קריטי. מכאן שעבודה מול נגר מטבחים פרטי מאפשרת לדעת שהסבירות שיאמרו לכם ברגע האחרון שהחזיתות לא מוכנות (או שעבודת הצבע נדחתה) הרבה יותר נמוכה, וזאת כי כפי שציינו, נגר לא מתפזר בין כמה לקוחות ובו זמנית מבין שהרזומה שלו הרבה יותר רגיש.

משבצת קיימת לעומת חופש פעולה

כיום בעידן שבו אנו חיים אנשים מנסים כמה שיותר להתרחק מרכישת מוצרים מוגמרים, אלא שואפים להטמיע את הדרישות, החלומות והצרכים האישיים שלהם באופן כמה שיותר ייחודי במוצר המוגמר, ובמקרה זה במטבח.

מה אנו מנסים לומר? בעוד שפנייה אל חברת מטבחים באיזשהו אופן מכניסה לתוך משבצת קיימת, הרי שפנייה אל נגר פרטי מציעה הרבה יותר חופש פעולה. עם זאת, מאוד תלוי לאיזה איש מקצוע פונים, מהי המומחיות שלו וכמובן מהו הרזומה. כך למשל אם מכוונים אל מטבח כפרי, מוטב לפנות אל נגר שמתמחה בנושא, במיוחד אם מבקשים שהמטבח יביע יכולות שנוגעות לעבודה מסורתית ומקצועית עם עץ.

נגריית מטבחים

מענה מדויק ואיכותי

לסיכום נציין שאם מבקשים מטבח מושלם עבור סך הצרכים האישיים, בהחלט יש טעם לעצור להבין מול מי מבקשים לעבור את התהליך, עד כמה חשוב לחוש חיבור אל איש המקצוע, עד כמה חשוב לייצר מענה ייחודי – עד כמה חשוב שהמענה יהיה מדויק ואיכותי. הלב נוטה לבחור בנגר פרטי והשכל תומך בכך? אספו המלצות ולאחר מכן הגיעו לראות בשטח מטבחים שאותו נגר תכנן וביצע. בהצלחה!

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי
דילוג לתוכן