מטבח אנגלי קטן

המטבח האנגלי מהווה מקור השראה עבור שלל אנשים שעומדים לעצב את מטבח החלומות שלהם, וזאת כי יש משהו מאוד נכון במראה המוקפד, האיכותי, השמרני, היוקרתי, העדין והמתוחכם שמצליח ליצור מקשה אחת מדויקת, מזמינה ונעימה לעין.

סגנון העיצוב החמים יכול להתאים עצמו כמעט לכל גודל, ועל כן, מטבח אנגלי קטן הוא בהחלט אופצייה טובה לאלו שלא זכו בשטח רב באיזור המטבח שלהם.

כשמדובר במטבחים קטנים, החוכמה היא להתחיל באיפיון ותכנון מדוייק של כל פרט ופרט. תכנון מטבחים קטנים היא אמנות בפני עצמה ודורשת מיומנות ומחשבה על הפקטים הכי קטנים. 

חותמת אישית

המטבח האנגלי ידוע כיצירה שבה כל פרט נלקח בחשבון והוא מציע מוצר מרשים ביותר שמהווה הצצה למטבח אנגלי מקורי, ולו כזה שהיה מצוי באחוזה אנגלית שבה עומלים משרתים במטבח ובסלון הקמין מפיץ ריח רענן של עץ.

אם נחזור להווה, נמצא שגם כיום בעידן המודרני למטבח האנגלי יש מקום של כבוד, ולו כי הוא משתלב נהדר עם שלל סגנונות, הוא מפלרטט עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והוא מאפשר לכל אחד להטמיע חותמת אישית.

יצירת מופת

גם אם אין לכם הרבה מקום, אתם עדיין מוזמנים ליהנות מסגנון העיצוב של מטבח אנגלי כפרי, וזאת כי גם מטבח אנגלי קטן בעל קסם גדול עדיין שומר על סך הכללים שהופכים אותו ליצירת מופת, בה הארונות מדמים רהיטים, הידיות מיוחדות והחזיתות מיוצרות בעבודת יד מסורתית על ידי נגרים בשיטות עבודה מסורתיות.

אי לכך אין הכרח במקום נרחב, אלא מה שחשוב זו הערכה לאיכות ולייחודיות של העיצוב והעבודה, ועל כן כה טוב לדעת שגם בשטח קטן ניתן לעצב מטבח שמיישר קו עם מאפייני המטבח האנגלי – הכול תלוי בתכנון נכון, בבחירת אלמנטים משלימים, בהבנת הצרכים וכמובן בייצור איכותי מחומרי גלם איכותיים, כל אלו מאחדות הכול לכדי מראה שלם ומרשים.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח אנגלי קלאסי

מטבח אנגלי קלאסי

המטבח האנגלי הנו מטבח שבמראה הראשון משאיר רושם חזק ומרשים, גורם להביט שוב ושוב על כל פרט, הן על הידית

מטבח אנגלי לבן

מטבח אנגלי כפרי

מטבח אנגלי כפרי מזוהה עם תפאורות שלקוחות ממאה אחרת, אך המציאות היא שגם כיום מדובר בטרנד חם ונחשב, ולו בזכות

מטבח אנגלי פרובנס

מטבח אנגלי פרובנס הנו מטבח שלוקח אותנו לטיול ברחבי העולם. מצד אחד ישנה אנגליה ומצד שני ישנה צרפת. היכן שתי

מטבח אנגלי מסורתי

מטבח אנגלי מסורתי

מטבח אנגלי מסורתי הנו מטבח שעשוי מעץ מלא, לרוב בגווני לבן או בגווני פסטל בהירים (אם כי כיום גם גוונים

יכול גם לעניין אותך:

ידיות מטבח כפרי קלאסי

מגירות במטבח

המדריך לבחירת מגירות המטבח מי שגר עם מתבגרים בוודאי התעורר (יותר מפעם אחת) מהרעש של פתיחת וסגירת המגירות והארונות במטבח.

מטבח אנגלי מודרני

שיפוץ מטבח לאחר תמא 38

אחת התכניות להתחדשות עירונית היא תמא 38 בתל אביב. תכנית זו נועדה לחדש מבנים ישנים ולהוסיף בהם יחידות דיור נוספות.

מטבח כפרי ירוק

מטבחים מעוצבים

מטבחים כפריים מעוצבים הם מטבחים המבוססים על חומרי גלם ואלמנטים טבעיים, עיצוב חסר יומרות ומרחבי בישול והכנה המותאמים לארוחות גדולות

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי