מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי הנו מטבח שמציג קווים ישרים, מוצרי חשמל מתקדמים, פריטים מוסתרים (קרי ידיות אינטגרליות ותאורה סמויה), נישות ייעודיות, מרקמים בוהקים, משחק עם חומרים משלימים (מתכת וזכוכית), פלטת צבעים שקטה (או שלחלופין יוצרת קונטרסטיות עדינה) וכדומה, אך באופן כללי מדובר במטבח שנראה כחלק אחד ושאינו מעיד שהוא בעצם עשוי ממקבץ של יחידות.

פה נציין שגם אם נכנסים למטבח מודרני וכלל לא שמים לב היכן מצוי המקרר או מדיח הכלים (המכשירים מקבלים חזיתות בנגרות), הרי שהאי כן מקבל מקום של כבוד – מהווה יחידה נפרדת, ופה ישנה הזדמנות לשחק עם הנראות.

תוספת חשובה

מטבח מודרני עם אי מאפשר לשמור על שפה אחידה, אך בו זמנית גם מאפשר מקום ליצירה, וזאת כי האי יכול להציע חומריות שונה, משחק עם צבעוניות מנוגדת, ליצור תחושה חמימה (ולו באמצעות תוספת של כיסאות בר שעומדים לצידו ובכך מייצרים אינטראקציה) וכדומה.

משמע מטבח מודרני עם אי, אינו רק פריט מאוד פרקטי שמשתלב נהדר עם מאפייני המטבח המודרני, אלא בין היתר הוא גם מהווה תוספת עיצובית חכמה.

מטבח מודרני עם אי

צבעים מודרנים

כאשר נכנסים למטבח מודרני עם אי, חשים מוזמנים ובו זמנית רוצים להתחיל לבשל, באי יש משהו מאוד מזמין. כמו כן, בעוד שהמטבח המודרני יכול להיות צבוע בכל גוון רצוי, הרי שהאי יכול להיות צבוע בגוון אחר מותאם ומשטח האי העשוי מעץ בגמר טבעי יכול להוות קונטרסט מושלם.

הזדמנות

חושבים על מטבח מודרני עם אי? זוהי הזדמנות להבין בדיוק מה מבקשים שהוא יכיל, וזאת לצד התחשבות מושכלת בתרחיש משתמש, בהעדפות בני הבית, באילוצים, בגודל המרחב, באינטראקציה עם מיקום שולחן האוכל וכדומה, כך שיש אי שבין היתר כולל מדיח כלים וכיור ויש אי שבין היתר כולל מדפי ספרים.

זקוקים לעזרה? העזרו בפוסט שלנו על תכנון נכון של אי במטבח או צרו עימנו קשר ונשמח לייעץ.

דוגמאות של מטבחים מודרניים עם אי:

שילוב של מטבח מודרני וחומרים טבעיים

כיום ישנה מגמה לחזור לעבר, ואכן בעבר עבודת העץ הייתה עם נשמה, עץ איכותי, ושיטות עבודה שעברו מאב לבן, עבודת כפיים עם כלים ידניים ובאופן כללי ניתן הרבה כבוד לעץ – לחומר שחי ונושם, כך ששלל מטבחים מהעבר מהווים כיום השראה. כאן המטבח המודרני עם אי נכנס לתמונה – מטבח שלא השתנה רבות לאורך השנים ושגם כיום נראה יוקרתי, איכותי ואלגנטי, כך שיש לו ביקוש רב לצד פרשנות מגוונת.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי הנו מטבח שמציג קווים ישרים, מוצרי חשמל מתקדמים, פריטים מוסתרים (קרי ידיות אינטגרליות ותאורה סמויה), נישות

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני שמנת

מטבח מודרני הנו מטבח של צבע אחד, של צבע אחיד ולרוב של גוון לבן, אך גם לגוון השמנת יש מקום,

מטבח קלאסי מודרני בצבע שחור

מטבח מודרני שחור

מטבח מודרני שחור הוא ללא ספק סיפור מעט שונה בקטגוריה – המטבח השחור לוקח את כל האלמנטים האיכותיים של המטבח

מטבח כפרי מודרני קטן

מטבח מודרני קטן

כיום רבים מבקשים לשפץ את הדירה הנוכחית ואף רבים חולמים לקחת את המטבח של הדירה ולהפוך אותו ליוקרתי – למטבח

יכול גם לעניין אותך:

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי