חומרים

איכות החומרים – עד לרמת הפרט הקטן ביותר – היא העיקרון המנחה אותנו בטאצ'ווד מטבחים כפריים לכל אורך הדרך.

אנו עובדים עם מגוון רחב של עצים קשים (עצי שלכת) ועצים רכים (מחטניים) מכל העולם, ביניהם עץ הבית – אלון צרפתי. כמו כן אנו בוחרים בקפידה את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, לבידים מעץ ליבנה, לכות וצבעים על בסיס מים, פורמייקות איכותיות לפנים הארונות, שמנים ווקסים, ואביזרי פרזול וגימור כגון ידיות ייחודיות בייבוא אישי, זכוכיות מסוגננות ועוד.

בנוסף אנו עובדים עם חברת "בלום" (האוסטרית), המייצרת מכלולים וצירים ועושה שימוש באביזרים מתקדמים אשר תורמים לניצול אופטימלי של נפח הארון. כך מובטח מראה קלאסי מבחוץ, בשילוב עם נוחות ושכלול מבפנים.

חיתוך של העץ

תכנון

תכנון המטבח הכפרי על פי טאצ'ווד מטבחים כפריים – Touchwood מונע על פי עקרונות אסתטיקה, פרקטיקה, סגנון, התחשבות בחלל הנתון והתאמה לסגנון הייחודי של הבית, לצד התאמה מלאה לצרכי הלקוחות. אנו שמים דגש בתכנון על בחירת סוג העץ, הצבעים והגוונים המתאימים ביותר. כך אנו יכולים לספק מענה מיטבי בהיבטים של עיצוב נכון, כמו גם נוחות ופרקטיות לצרכי היומיום, תוך יצירת מראה קלאסי של מטבח כפרי.

תהליך עבודה נכון מתחיל כבר בשלב התכנית האדריכלית, המשורטטת על-ידינו באופן ידני, במטרה לשמור על הקו האישי הייחודי המאפיין אותנו. בתכנית נקבעים מוקדי הברזים, שקעי החשמל ומיקומי התאורה. תכנון בשלב זה חוסך כסף רב ועבודה כפולה ומאפשר לספק פתרונות יצירתיים אשר יתאימו את המטבח באופן הטוב ביותר לחלל הקיים.

תכנון וביצוע

ייצור

נגרות קלאסית זו לא רק שיטת העבודה שלנו, זוהי דרך חיים. אצלנו עדיין עושים נגרות מ- א' עד ת' ללא קיצורי דרך וללא פס ייצור. תהליך הייצור, המתבצע תוך בקרת איכות מתמדת, נעשה בשיטות מסורתיות ובעבודה ידנית של נגרי החברה המנוסים, תוך פיקוח וליווי אישי צמוד של איש צוות בכיר לכל אורך הדרך. העץ מעובד באופן קפדני וידני בהתאם לתכונות העץ הנבחר, תוך הקפדה על מבנה החיבורים.

שיטות הגימור מחזירות אלמנטים קלאסיים אל מרכז הבמה, כגון שיטות ה-smoked oak או ה- fumed oak שהיו נהוגות פעם. באמצעות יכולות פיתוח וגילוף, שילוב של זכוכית, ברזל, קרמיקה וכל חומר גלם אחר, המטבחים הכפריים מקבלים אופי ייחודי.

בעבודה

התקנה

אנו מאמינים כי ההתקנה הינה חלק בלתי נפרד ולא פחות חשוב משאר שלבי העבודה. על כן, התקנת המטבח והארונות נעשית על-ידי צוות מטאצ'ווד ולא על ידי קבלני משנה.

כחברה הבוחרת באופן קפדני את כל חומרי הגלם ואביזרי הפרזול והגימור, אנו רואים עצמנו מחויבים לתקינות המוצרים גם לאחר שלב ההתקנה. מחויבות זו שלנו, המחליפה כתב אחריות סטנדרטי, מבטיחה ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שתמיד יקבלו אצלנו מענה מקצועי לכל בעיה.

בסופו של תהליך, הלקוח נהנה ממטבח כפרי בעל אופי ייחודי ובאיכות מעולה – המלווה אותו לאורך שנים.

work_04

 

הספקים שאיתם אנחנו עובדים

הקודם
הבא
מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי