מטבח פרובנס אנגלי

יש ששומעים את הביטוי  "מטבח פרובנס אנגלי" ומרימים גבה, וזאת כי מצד אחד מטבח פרובנס מזוהה עם הסגנון שמאפיין את דרום צרפת של לפני כמה עשורים (לא שהסגנון אינו רלוונטי כיום), ומצד שני מדובר בסגנון אנגלי, ומי שמכיר את שתי התרבויות יודע שלא פעם הן אינן מתחברות, אך בכול הנוגע לעיצוב של מטבח כפרי הן בהחלט רוקדות ביחד ויוצרות מטבח כפרי עוצר נשימה.

יש משהו מאוד נכון בחיבור בין המראה החמים, הפשוט ומלא החיים של מטבח המעוצב בסגנון פרובנס לבין סגנון העיצוב האנגלי המוקפד והמרשים, וכאשר חומרי הגלם הטבעיים ועבודת הנגרות המוקפדת מחברת בין השניים התוצאות מאוד מרשימות.

מאפיינים

מטבח פרובנס אנגלי נאמן לצבעים בהירים, נותן מקום של כבוד לחומרי הגלם ובעיקר לעץ הטבעי, הוא יכול לכלול גם שיש מגויד, אריחי קרמיקה חלקים, פריטי אחסון שמציגים לראווה ערכות כלים מרשימות, יחידות נפרדות שביחד יוצרות מכלול שלם, משחק עדין עם קישוטים, מחברים חכמים של עץ ששומרים אמונים למסורת של שנים וכמובן מגוון מכשירי חשמל שמיישרים קו עם עיצוב נקי ובעיקר נוסטלגי, כאשר רמת הגימור כוללת פינות מעוגלות בעדינות לצד קוים ישרים ונקיים.

תחושה

כאשר נכנסים אל מטבח פרובנס אנגלי חשים חמימות ותחושת משפחתיות ובו זמנית חשים ביוקרה שמקורה בחומרי הגלם, העץ הטבעי ואיכות העבודה, וזאת כי מטבח שכזה חייב להיעשות ברמה מאוד גבוהה, לכבד את חומר הגלם ולהקרין הקפדה יתרה.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מוצרים נוספים:

מטבח כפרי פרובנס

מטבח פרובנס כפרי

מטבח פרובנס הוא בהחלט מטבח כפרי, מטבח שמשדר פשטות לצד נגרות אמתית, מטבח שמקרין איכות בכול פרט וששואב הרבה השראה

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס עתיק

מטבח פרובנס משרה אווירה רגועה, לוקח אותנו לטיול דמיוני בשדות המוריקים והבלתי נגמרים של דרום צרפת ומעניק הצצה לאותן אחוזות

מטבח כפרי מודרני

מטבח פרובנס מעוצב

מטבח פרובנס הנו מטבח כפרי פסטורלי שמעניק תחושה חמימה, נעימה ומזמינה, כך שאין זה מפליא שיותר ויותר אנשים נמשכים לבשל

מטבח כפרי לבן

מטבח פרובנס לבן

אמרנו פרובנס וישר לקחנו אתכם לטיול על כנפי הדמיון בדרום צרפת – לצד ניחוחות של לבנדר, ניחוחות של קדירות שנישאות

יכול גם לעניין אותך:

בחירת קרמיקה למטבח כפרי

אנשים רבים מעריכים את יופיו של המטבח הכפרי, כמו גם את האיכות הנובעת מן השימוש בשיטות העבודה המסורתיות וחומרי הגלם

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי