מטבחים מודרניים

אתם אנשים של קוויים נקיים, מרקמים חלקים וטכנולוגיה מתקדמת? נראה שגם אתם מעדיפים את העיצוב של המטבח המודרני, אך כיוון שרבים ממהרים להשתמש בהגדרה זו, נעצור להסביר במה בדיוק מדובר.

ובכן, מטבח מודרני מתחבר לחדשנות, לשילובים של חומרים שרחוקים מלהפגין טבעיות והוא מעניק תחושה של סדר מופתי, קידמה, תחכום ויוקרה. כמו כן, גם מטבחים מודרניים שונים האחד מהשני וצריכים ליישר קו עם צרכי ורצונות הלקוח, כך שלמרות שהמטרה מאוד ברורה, עדיין התוצאה תמיד שונה, ופה טמון סוד הקסם.

מטבחים מודרניים – מאפיינים עיקריים

חומריות

מטבח מודרני מושתת על איכות מאוד גבוהה, כך שלצד חומרי גלם איכותיים לנגרות, מטבח מודרני גם כולל חומרים משלימים, קרי זכוכית, בטון מוחלק ואלמנטים נוספים- חומרים שיודעים לעמוד בתנאים המאתגרים של אזור המטבח – כמובן כל עוד הם מיוצרים באופן נכון.

חדשנות

מטבחים מודרניים מיישרים קו עם ממד החדשנות, כך שיש לצפות לאמצעים טכנולוגים מתקדמים, אם מבחינת הכיריים ואם מבחינת קולט האדים. כמו כן, יש מכשירי חשמל שיותר נכונים עבור המטבח המודרני, כך למשל אם תנור עומד משולב גז אידאלי למטבח הכפרי, הרי שבמקרה זה נמצא תנורים שנפרדים מיחידת הכיריים ושמוטמעים בגובה שיותר נכון מבחינה ארגונומית.

תחושה

לצד החמימות שמראה העץ מביא, יש להודות שהמטבח המודרני בעיקר משדר קרירות, כך למרות שמדובר בנישה ביתית שמייצרת אינטראקציה, מהווה כר פורה ליצירתיות ומאגדת סביבה את כל בני המשפחה, הרי שמטבח מודרני משתייך לסוג המטבחים שבמראה ראשון אינם מקרינים חמימות, אך כן סדר, פרקטיות, נוחות תפעול וניקיון ללא פשרות.
כמו כן, מרגע שנכנסים לעבוד (לבשל) במטבח, גם המטבח המודרני מתחיל להפשיר ולשדר משפחתיות.

גימור

הגימור של המטבח המודרני נחשב מאוד נקי. במטבח זה לא נמצא פינות מעוגלות ואף לא פיתוחים, אך כן דיוק ללא פשרות ורמת התקנה ברמה מאוד גבוהה – כמובן אם בוחרים בחברת מטבחים שמקפידה על כל פרט ופרט.

עיצובים

למרות שההגדרה של מטבח מודרני די מקובלת, עדיין נמצא אינספור עיצובים. אם נפנה לחברה שמייצרת מטבחים על פי הזמנה ולא בפס ייצור – בין היתר, מטבח מודרני צריך להתאים לדי אן איי של הלקוחות – אם מבחינת צבעוניות, חלוקה, יחידות, מיקומים, גדלים, גוונים ומשחק עם חומרים משלימים.

נראות

ברוב הפעמים כאשר מתמקדים בקטגוריית "מטבחים מודרניים" הלקוח יחפש אחר מראה כמה שיותר שלם, עובדה שבין היתר כוללת מדפים מוסתרים לצד פריטים משלימים מוסתרים, משמע מאוד ייתכן שתיכנסו למטבח שמעוצב בהתאם לסגנון המודרני ולא תבינו היכן מצויים המקרר והמדיח, וזאת כי שניהם כוללים חזיתות זהות לאלו של הארונות, כך שרק אם יודעים להיכן לגשת מוצאים גישה לפריט הרצוי, משמע מדובר במטבח שבין היתר כולל תחכום – משחק בין גלוי לחשוף.

פריטים ייחודיים

מטבחים מודרניים מאופיינים במגוון פריטים ייחודיים. כך למשל אם במטבח הכפרי נמצא ידיות בולטות, הרי שבמטבח המודרני נמצא שימוש נרחב בידיות אינטגרליות – כאלו שמושקעות ביחידה עצמה.

כמו כן, גם מבחינת תאורה נמצא קווים מנחים, משמע אומנם גם המטבח המודרני יודע להכיל נברשות, אך הוא בעיקר מכיל גופי תאורה נסתרים, גופי תאורה שצמודים לקיר ושימוש נרחב בתאורה נקודתית.

בנוסף, מטבחים מודרניים ידועים כמטבחים שמכילים מוצרים משוכללים, אם מבחינת מוצרי פרזול ומנגנונים מתקדמים, ואם מבחינת מוצרי חשמל – לדוגמה כיריים שכוללים חיישני מגע.

צבעוניות 

מבחינת צבעוניות מטבחים מודרניים הם חדגוניים, אם כי לצד הצבע הלבן ששולט ביד רמה, גם נהוג למצוא גוונים נוספים, ופה נחלק את קטגוריית "הצבעים המודרניים" לשתי קבוצות:

מצד אחד ישנם הגוונים הטבעיים של החומרים (של הניקל, הזכוכית והבטון), ומצד שני ישנם גוונים נוספים, קרי שחור ואדום בוהק – משמע מדובר בצבעים עוצמתיים שמציעים גימור מבריק וחלק.

עוד נחדד שמטבח מודרני משחק תמיד באופן מדוד ומתוחכם עם ניגודיות. שנדגים? לצד חזיתות לבנות נמצא שיש שחור, או לחלופין קרמיקה בגוון אפור כהה.

סטייל

המטבח המודרני מאמין שפחות זה יותר, כך ששלל מטבחים מודרניים עשויים להיראות כמו חלק אחד שלא באמת ברור היכן מתחילה נישה אחת והיכן נגמרת נישה שנייה, כך שלא רק שמטבח זה "מעלים" ידיות, אלא כפי שציינו הוא מייצר אשליה שמדובר בקיר גדול שכולו ארון אחד. כמו כן, אם במטבחים רבים נהוג למצוא שילוב של פיתוחים ומסגרות, הרי שבקטגוריית מטבחים מודרניים הכי הרבה שנמצא אלו חריצים עדינים שמוסיפים עניין.

מטבחים מודרניים מבית חברת טאצ'ווד

עיצוב מטבח מודרני הינה משימה מאתגרת, וזאת כי לצד העובדה שתמיד צריך להתחיל מצרכי הלקוחות ותמיד צריך לכלול יצירתיות, פרקטיות ואיכות, הרי שבמקרה זה גם צריך למצוא כיצד למרות "ארגז הכלים" שכבר ציינו, עדיין זוכים להטמיע בתוצר המוגמר נשמה – עדיין מצליחים לרכך את תחושת הקרירות ולהפוך את הנראות החדה והמוקפדת למעט חמימה, מזמינה ומשפחתית, ופה אנו בחברת טאצ'ווד מנסים פעם אחר פעם לייצר מטבחים מודרניים בעלי נשמה – מטבחים מרהיבים, מדויקים וחכמים.

מטבחים מודרניים לצד נגיעה של מסורת וכלי עבודה ידניים

הלקוחות שלנו כבר יודעים שכל מטבח מקבל יחס מלא ושאנו תמיד חשים התרגשות כנה לפני כל תחילת פרויקט. מדוע? כי ברור לנו שעומד להיוולד מטבח חדש שכמותו טרם נראה.

אנו מאמינים בעבודת יד, בהתאמה אישית, באיכות ללא פשרות ובצורך להבין במדויק מהם הרצונות, השאיפות והצרכים של כל לקוח ולקוח. אנו יודעים לקחת את מאפייני המטבח המודרני ועדיין לתת לעץ המלא והאיכותי מקום של כבוד – אנו יודעים לקחת את מאפייני העולם המודרני ולהפיח בו חיים.

אנו בחברת טאצ'ווד מציעים שנים של ניסיון, עבודת נגרות שעוברת מאב לבן ומסורת ענפה, וכל זאת לצד מיטב כלי העבודה החדישים, אחריות מכבדת ואהבה כנה ועמוקה למקצוע.

מטבחים מודרניים – מא' ועד ת'

כאשר אנו ניגשים לתכנן מטבח מודרני, או כל מטבח רצוי, אנו מתייחסים קודם כל לחלל הנתון ביחס לבית, למיקומים של כל האלמנטים הדרושים- מכשירי החשמל, הכיור, הברזים, שקעי החשמל, לאופי ולמיקום של גופי התאורה וכדומה, כך שאין אצלנו מקום להפתעות, וכפי שידוע, מטבח מודרני מעריך מראה נקי ומוקפד, בו כל פריט יושב בדיוק במקום המדויק.

עוד על מטבח מודרני

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי

מטבח מודרני עם אי הנו מטבח שמציג קווים ישרים, מוצרי חשמל מתקדמים, פריטים מוסתרים (קרי ידיות אינטגרליות ותאורה סמויה), נישות ייעודיות, מרקמים בוהקים, משחק עם

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני שמנת

מטבח מודרני הנו מטבח של צבע אחד, של צבע אחיד ולרוב של גוון לבן, אך גם לגוון השמנת יש מקום, ואף מקום של כבוד, וזאת

מטבח קלאסי מודרני בצבע שחור

מטבח מודרני שחור

מטבח מודרני שחור הוא ללא ספק סיפור מעט שונה בקטגוריה – המטבח השחור לוקח את כל האלמנטים האיכותיים של המטבח המודרני וממנף אותם לגבהים חדשים

מטבח כפרי מודרני קטן

מטבח מודרני קטן

כיום רבים מבקשים לשפץ את הדירה הנוכחית ואף רבים חולמים לקחת את המטבח של הדירה ולהפוך אותו ליוקרתי – למטבח שנראה כאילו נלקח מתוך מגזין.

מטבח מודרני אפור

מטבח מודרני אפור

אומנם רבים נוטים לחשוב כי למטבח מודרני מתאימים גוונים לבנים, אך האמת היא שגם לצבע האפור יש מקום של כבוד, וזאת כי הצבע האפור הוא

מטבח מודרני אפור

מטבח מודרני חם

מצד אחד מטבח מודרני רחוק מלהתחבר להגדרה של עיצוב חם, אך מצד שני גם עיצוב מודרני בקלות יכול להיות מזמין, לייצר אינטראקציה ולהקרין תחושה של

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני קלאסי הינו מטבח שמקובל לצבוע בגוון לבן, כי יש משהו בצבע הלבן שאינו מאפשר לעגל פינות – לא ברמת אופן הביצוע ולא ברמת

צור קשר

לפגישת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או התקשרו 072-3902666

מטבח מודרני עם אי
לקבלת קטלוג המטבחים 2021 לעיונך בזמנך הפנוי